Hirmus ummik Paldiski mnt-l ja Hipodroomi lähedal
-
Külaline
See Hipodroomi ummik ei olegi nii hull. Palju rohkem läheb aega Peterburi tee ummikus, sealse teeremondi tõttu. Ja see on nii olnud juba mitu kuud. Millal see tee ükskord korda saab?
Kes on foorumil
Kasutajad foorumit lugemas: Baidu [Spider] ja 1 külaline