Kas on vahet odaval ja kallil šampoonil?

sh kaaluga seotud teemad
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Guest kirjutas: 20 Juun 2026 13:02
Ma võtaks 20cm maha, siis oleks need juuksed ilusad ja näeksid tervemad välja ka. Eest lõikaks järguliseks.
Mina ei võtaks midagi maha, minule meeldib nii nagu on.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Kuivaks blondeeritud õled.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist