Guest kirjutas: ↑21 Juun 2026 15:59
Tänase päeva statistika:
"Statistika
Postitusi kokku 154727 • Teemasid kokku 3874 • Liikmeid kokku 524 • Meie uusim liige on Revolver"
No vot! Ja siis mõni tüüp siin väidab, et revolver on väljamõeldis. Keegi teine oli veendunud, et revolver oli perekoolis, aga seda foorumit ei ole avastanud.
Väga, väga imelik, et osad inimesed tema sõnavõtte ära eo tunne.
Guest kirjutas: ↑21 Juun 2026 15:59
Tänase päeva statistika:
"Statistika
Postitusi kokku 154727 • Teemasid kokku 3874 • Liikmeid kokku 524 • Meie uusim liige on Revolver"
No vot! Ja siis mõni tüüp siin väidab, et revolver on väljamõeldis. Keegi teine oli veendunud, et revolver oli perekoolis, aga seda foorumit ei ole avastanud.
Väga, väga imelik, et osad inimesed tema sõnavõtte ära eo tunne.
Jah, eks mõnikord läheb see arvamine ka viltu, aga üldiselt on kohe tunda, kui ta jälle tagasi on.
Külaline kirjutas: ↑21 Juun 2026 16:19No vot! Ja siis mõni tüüp siin väidab, et revolver on väljamõeldis.
No kui ta alles täna liitus...
Näitab, et liitus 18/06.
See võib olla ka lihtsalt irvituseks võetud kasutajanimi, sest suht raske on uskuda, et saab liituda sama kasutajanimega, mis ära blokiti. Pakun, et see PK Revolver on/oli siin hoopis teise nimega.
Mul endal oli PK ajal kihk võtta kasutajanimeks Kallis Inimene, sest pidevalt oli üks kägu, kes teistega tänitades alustas lauset "kallis inimene,..." ja sealt edasi tuli tema pikk targutus, kui tubli ja vahva ta ikka on.
Ei ole, ikka vana päss on. 50+ oli juba mitukümmend aastat tagasi.
Mingis teemas kirjutas ta enda kohta kõik lahti, nii vanuse, abikaasa kui lapsed.
Ju siis oli keegi teine. Ta oli Perekoolis ligi 20 aastat tagasi ja oli juba siis vana. Juba siis mõnitas naisi ja ajas mingeid alaealisi taga. Kust otsast ta nüüd siis 55 on.
Ei ole, ikka vana päss on. 50+ oli juba mitukümmend aastat tagasi.
Mingis teemas kirjutas ta enda kohta kõik lahti, nii vanuse, abikaasa kui lapsed.
Ju siis oli keegi teine. Ta oli Perekoolis ligi 20 aastat tagasi ja oli juba siis vana. Juba siis mõnitas naisi ja ajas mingeid alaealisi taga. Kust otsast ta nüüd siis 55 on.
Äkki on ta ammu surnud juba. Pidi ju olema mingi 70 aastane päss.
Vahepeal oli perekoolis tõesti üks vana päss, kes väitis, et on pikas abielus ja et ta on vanaisa jne. Mulle jäi see tüüp meelde teemast, kus ta kirjeldas, kuidas ta laob poes suure käru toitu täis ja siis jätab selle täis käru kassasse, kui müüja võtab talt puuvilja kilekoti eest 0,05 eirot. Karistuseks müüjatele.
Ma ei ole täiesti kindel, kas see oli revolver või oli see keegi teine täpselt sama nõme mees.
Külaline kirjutas: ↑22 Juun 2026 09:10Vahepeal oli perekoolis tõesti üks vana päss, kes väitis, et on pikas abielus ja et ta on vanaisa jne. Mulle jäi see tüüp meelde teemast, kus ta kirjeldas, kuidas ta laob poes suure käru toitu täis ja siis jätab selle täis käru kassasse, kui müüja võtab talt puuvilja kilekoti eest 0,05 eirot. Karistuseks müüjatele.
Ma ei ole täiesti kindel, kas see oli revolver või oli see keegi teine täpselt sama nõme mees.
Öeldi sulle juba mitu korda, et nõmedaid mehi ja nõmedate vastuste kirjutajaid on siin täpselt üks - revolver. Fakt.
Külaline kirjutas: ↑22 Juun 2026 09:10Vahepeal oli perekoolis tõesti üks vana päss, kes väitis, et on pikas abielus ja et ta on vanaisa jne. Mulle jäi see tüüp meelde teemast, kus ta kirjeldas, kuidas ta laob poes suure käru toitu täis ja siis jätab selle täis käru kassasse, kui müüja võtab talt puuvilja kilekoti eest 0,05 eirot. Karistuseks müüjatele.
Ma ei ole täiesti kindel, kas see oli revolver või oli see keegi teine täpselt sama nõme mees.
Öeldi sulle juba mitu korda, et nõmedaid mehi ja nõmedate vastuste kirjutajaid on siin täpselt üks - revolver. Fakt.
Mis loll jutt see on. Siin on mitu meest ja normaalset juttu kirjutavad neist väga vähesed.