Teie arvamus miks see foorum ei võta vedu üles

vana hea klassika
Vasta
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Guest kirjutas: 21 Juun 2026 15:59 Tänase päeva statistika:

"Statistika
Postitusi kokku 154727 • Teemasid kokku 3874 • Liikmeid kokku 524 • Meie uusim liige on Revolver"
No vot! Ja siis mõni tüüp siin väidab, et revolver on väljamõeldis. Keegi teine oli veendunud, et revolver oli perekoolis, aga seda foorumit ei ole avastanud.

Väga, väga imelik, et osad inimesed tema sõnavõtte ära eo tunne.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas: 21 Juun 2026 16:19
Guest kirjutas: 21 Juun 2026 15:59 Tänase päeva statistika:

"Statistika
Postitusi kokku 154727 • Teemasid kokku 3874 • Liikmeid kokku 524 • Meie uusim liige on Revolver"
No vot! Ja siis mõni tüüp siin väidab, et revolver on väljamõeldis. Keegi teine oli veendunud, et revolver oli perekoolis, aga seda foorumit ei ole avastanud.

Väga, väga imelik, et osad inimesed tema sõnavõtte ära eo tunne.
Jah, eks mõnikord läheb see arvamine ka viltu, aga üldiselt on kohe tunda, kui ta jälle tagasi on.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas: 21 Juun 2026 16:19No vot! Ja siis mõni tüüp siin väidab, et revolver on väljamõeldis.
No kui ta alles täna liitus...
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

See on raudselt ärritamiseks ja provokatsiooniks tehtud sellise kasutajanimega.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas: 21 Juun 2026 16:35
Külaline kirjutas: 21 Juun 2026 16:19No vot! Ja siis mõni tüüp siin väidab, et revolver on väljamõeldis.
No kui ta alles täna liitus...
Ta pidevalt blokeeritakse, siis jälle liitub.
Tutiga Täi
Teerajaja
Postitusi: 142
Liitunud: 02 Juun 2024 11:27
Kontakt:

Postitus Postitas Tutiga Täi »

Külaline kirjutas: 21 Juun 2026 16:35
Külaline kirjutas: 21 Juun 2026 16:19No vot! Ja siis mõni tüüp siin väidab, et revolver on väljamõeldis.
No kui ta alles täna liitus...
Näitab, et liitus 18/06.
See võib olla ka lihtsalt irvituseks võetud kasutajanimi, sest suht raske on uskuda, et saab liituda sama kasutajanimega, mis ära blokiti. Pakun, et see PK Revolver on/oli siin hoopis teise nimega.

Mul endal oli PK ajal kihk võtta kasutajanimeks Kallis Inimene, sest pidevalt oli üks kägu, kes teistega tänitades alustas lauset "kallis inimene,..." ja sealt edasi tuli tema pikk targutus, kui tubli ja vahva ta ikka on. 😀
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas: 21 Juun 2026 17:14
Külaline kirjutas: 21 Juun 2026 16:35
Külaline kirjutas: 21 Juun 2026 16:19No vot! Ja siis mõni tüüp siin väidab, et revolver on väljamõeldis.
No kui ta alles täna liitus...
Ta pidevalt blokeeritakse, siis jälle liitub.
Ja iga kord sama nimega :-)
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas: 21 Juun 2026 17:14
Külaline kirjutas: 21 Juun 2026 16:35
Külaline kirjutas: 21 Juun 2026 16:19No vot! Ja siis mõni tüüp siin väidab, et revolver on väljamõeldis.
No kui ta alles täna liitus...
Ta pidevalt blokeeritakse, siis jälle liitub.
Äkki on ta ammu surnud juba. Pidi ju olema mingi 70 aastane päss.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas: 21 Juun 2026 17:20
Külaline kirjutas: 21 Juun 2026 17:14
Külaline kirjutas: 21 Juun 2026 16:35

No kui ta alles täna liitus...
Ta pidevalt blokeeritakse, siis jälle liitub.
Äkki on ta ammu surnud juba. Pidi ju olema mingi 70 aastane päss.
Pigem 55.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas: 21 Juun 2026 19:13
Külaline kirjutas: 21 Juun 2026 17:20
Külaline kirjutas: 21 Juun 2026 17:14

Ta pidevalt blokeeritakse, siis jälle liitub.
Äkki on ta ammu surnud juba. Pidi ju olema mingi 70 aastane päss.
Pigem 55.
Ei ole, ikka vana päss on. 50+ oli juba mitukümmend aastat tagasi.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas: 21 Juun 2026 19:15
Külaline kirjutas: 21 Juun 2026 19:13
Külaline kirjutas: 21 Juun 2026 17:20

Äkki on ta ammu surnud juba. Pidi ju olema mingi 70 aastane päss.
Pigem 55.
Ei ole, ikka vana päss on. 50+ oli juba mitukümmend aastat tagasi.
Mingis teemas kirjutas ta enda kohta kõik lahti, nii vanuse, abikaasa kui lapsed.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas: 21 Juun 2026 19:29
Külaline kirjutas: 21 Juun 2026 19:15
Külaline kirjutas: 21 Juun 2026 19:13

Pigem 55.
Ei ole, ikka vana päss on. 50+ oli juba mitukümmend aastat tagasi.
Mingis teemas kirjutas ta enda kohta kõik lahti, nii vanuse, abikaasa kui lapsed.
Ju siis oli keegi teine. Ta oli Perekoolis ligi 20 aastat tagasi ja oli juba siis vana. Juba siis mõnitas naisi ja ajas mingeid alaealisi taga. Kust otsast ta nüüd siis 55 on.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas: 21 Juun 2026 19:46
Külaline kirjutas: 21 Juun 2026 19:29
Külaline kirjutas: 21 Juun 2026 19:15

Ei ole, ikka vana päss on. 50+ oli juba mitukümmend aastat tagasi.
Mingis teemas kirjutas ta enda kohta kõik lahti, nii vanuse, abikaasa kui lapsed.
Ju siis oli keegi teine. Ta oli Perekoolis ligi 20 aastat tagasi ja oli juba siis vana. Juba siis mõnitas naisi ja ajas mingeid alaealisi taga. Kust otsast ta nüüd siis 55 on.
Igatahes ta ütles, et on Revolver.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Guest kirjutas: 21 Juun 2026 16:35
Külaline kirjutas: 21 Juun 2026 16:19No vot! Ja siis mõni tüüp siin väidab, et revolver on väljamõeldis.
No kui ta alles täna liitus...
Milleks selline rumal jutt?
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas: 21 Juun 2026 22:27
Guest kirjutas: 21 Juun 2026 16:35
Külaline kirjutas: 21 Juun 2026 16:19No vot! Ja siis mõni tüüp siin väidab, et revolver on väljamõeldis.
No kui ta alles täna liitus...
Milleks selline rumal jutt?
Ma ei usu, et see just liituja on see päris Revolver. Temal on igasugu muud nimed juba ammuilma.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Kas pole vastuoline. Teema mis on foorumi vaikusest, on saanud vastuseks 18 lk vastuseid.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Guest kirjutas: 22 Juun 2026 08:19
Külaline kirjutas: 21 Juun 2026 22:27
Guest kirjutas: 21 Juun 2026 16:35

No kui ta alles täna liitus...
Milleks selline rumal jutt?
Ma ei usu, et see just liituja on see päris Revolver. Temal on igasugu muud nimed juba ammuilma.
Perekoolis oli üks nimi tal Original Taste. Aga tõepoolest, neid nimesid oli tal hulgim.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Guest kirjutas: 21 Juun 2026 17:20
Külaline kirjutas: 21 Juun 2026 17:14
Külaline kirjutas: 21 Juun 2026 16:35

No kui ta alles täna liitus...
Ta pidevalt blokeeritakse, siis jälle liitub.
Äkki on ta ammu surnud juba. Pidi ju olema mingi 70 aastane päss.
Vahepeal oli perekoolis tõesti üks vana päss, kes väitis, et on pikas abielus ja et ta on vanaisa jne. Mulle jäi see tüüp meelde teemast, kus ta kirjeldas, kuidas ta laob poes suure käru toitu täis ja siis jätab selle täis käru kassasse, kui müüja võtab talt puuvilja kilekoti eest 0,05 eirot. Karistuseks müüjatele.
Ma ei ole täiesti kindel, kas see oli revolver või oli see keegi teine täpselt sama nõme mees.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas: 22 Juun 2026 09:10Vahepeal oli perekoolis tõesti üks vana päss, kes väitis, et on pikas abielus ja et ta on vanaisa jne. Mulle jäi see tüüp meelde teemast, kus ta kirjeldas, kuidas ta laob poes suure käru toitu täis ja siis jätab selle täis käru kassasse, kui müüja võtab talt puuvilja kilekoti eest 0,05 eirot. Karistuseks müüjatele.
Ma ei ole täiesti kindel, kas see oli revolver või oli see keegi teine täpselt sama nõme mees.
Öeldi sulle juba mitu korda, et nõmedaid mehi ja nõmedate vastuste kirjutajaid on siin täpselt üks - revolver. Fakt.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas: 22 Juun 2026 10:42
Külaline kirjutas: 22 Juun 2026 09:10Vahepeal oli perekoolis tõesti üks vana päss, kes väitis, et on pikas abielus ja et ta on vanaisa jne. Mulle jäi see tüüp meelde teemast, kus ta kirjeldas, kuidas ta laob poes suure käru toitu täis ja siis jätab selle täis käru kassasse, kui müüja võtab talt puuvilja kilekoti eest 0,05 eirot. Karistuseks müüjatele.
Ma ei ole täiesti kindel, kas see oli revolver või oli see keegi teine täpselt sama nõme mees.
Öeldi sulle juba mitu korda, et nõmedaid mehi ja nõmedate vastuste kirjutajaid on siin täpselt üks - revolver. Fakt.
Mis loll jutt see on. Siin on mitu meest ja normaalset juttu kirjutavad neist väga vähesed.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Baidu [Spider] ja 4 külalist