Teie arvamus miks see foorum ei võta vedu üles
-
Külaline
Kuulge vanatädid, äkki peate tõesti vanadekodusse minema. Vaimusurm on selline jagelemine mingist inimesest ja tema pähe absoluutselt kõiki inimesi märkida - see on väike märk seniilsusest.
-
Külaline
Ma saan aru, et on solvav, kui sind vanaks pässiks nimetatakse, aga hoia ise oma keel hammaste taga ja pole seda pidevat blokeerimist vaja taluda.Külaline kirjutas: ↑22 Juun 2026 10:56 Kuulge vanatädid, äkki peate tõesti vanadekodusse minema. Vaimusurm on selline jagelemine mingist inimesest ja tema pähe absoluutselt kõiki inimesi märkida - see on väike märk seniilsusest.
-
Külaline
Oh seda püha lihtsameelsust, neid on minimaalselt kolm. Sa oled vist jälle see kõiketeadja, kes teab täpselt, kes keegi on.Külaline kirjutas: ↑22 Juun 2026 10:42Öeldi sulle juba mitu korda, et nõmedaid mehi ja nõmedate vastuste kirjutajaid on siin täpselt üks - revolver. Fakt.Külaline kirjutas: ↑22 Juun 2026 09:10Vahepeal oli perekoolis tõesti üks vana päss, kes väitis, et on pikas abielus ja et ta on vanaisa jne. Mulle jäi see tüüp meelde teemast, kus ta kirjeldas, kuidas ta laob poes suure käru toitu täis ja siis jätab selle täis käru kassasse, kui müüja võtab talt puuvilja kilekoti eest 0,05 eirot. Karistuseks müüjatele.
Ma ei ole täiesti kindel, kas see oli revolver või oli see keegi teine täpselt sama nõme mees.
-
Külaline
Kas sind siis pidevalt blokeeritakse?Külaline kirjutas: ↑22 Juun 2026 12:27Ma saan aru, et on solvav, kui sind vanaks pässiks nimetatakse, aga hoia ise oma keel hammaste taga ja pole seda pidevat blokeerimist vaja taluda.Külaline kirjutas: ↑22 Juun 2026 10:56 Kuulge vanatädid, äkki peate tõesti vanadekodusse minema. Vaimusurm on selline jagelemine mingist inimesest ja tema pähe absoluutselt kõiki inimesi märkida - see on väike märk seniilsusest.
-
Külaline
Pole see, keda tsiteerid. Imelikke mehi võib siin tõesti rohkem olla, aga naistevihkajalikku teksti toodab siin vaid üks. Ja see on revolver. Tema kommentaarid on väga selgelt eristatavad ükskõik, kelle teise omast siin.Guest kirjutas: ↑22 Juun 2026 12:36Oh seda püha lihtsameelsust, neid on minimaalselt kolm. Sa oled vist jälle see kõiketeadja, kes teab täpselt, kes keegi on.Külaline kirjutas: ↑22 Juun 2026 10:42Öeldi sulle juba mitu korda, et nõmedaid mehi ja nõmedate vastuste kirjutajaid on siin täpselt üks - revolver. Fakt.Külaline kirjutas: ↑22 Juun 2026 09:10Vahepeal oli perekoolis tõesti üks vana päss, kes väitis, et on pikas abielus ja et ta on vanaisa jne. Mulle jäi see tüüp meelde teemast, kus ta kirjeldas, kuidas ta laob poes suure käru toitu täis ja siis jätab selle täis käru kassasse, kui müüja võtab talt puuvilja kilekoti eest 0,05 eirot. Karistuseks müüjatele.
Ma ei ole täiesti kindel, kas see oli revolver või oli see keegi teine täpselt sama nõme mees.
-
Külaline
Pool sellest on ju ka tühi vaidlemine.Külaline kirjutas: ↑22 Juun 2026 08:21 Kas pole vastuoline. Teema mis on foorumi vaikusest, on saanud vastuseks 18 lk vastuseid.
-
Külaline
No tee väljavõtted selle legendi kommentaaridest. Tahaks ka näha millised need naistevihkajalikud kommentaarid üldse on.Külaline kirjutas: ↑22 Juun 2026 12:58Pole see, keda tsiteerid. Imelikke mehi võib siin tõesti rohkem olla, aga naistevihkajalikku teksti toodab siin vaid üks. Ja see on revolver. Tema kommentaarid on väga selgelt eristatavad ükskõik, kelle teise omast siin.Guest kirjutas: ↑22 Juun 2026 12:36Oh seda püha lihtsameelsust, neid on minimaalselt kolm. Sa oled vist jälle see kõiketeadja, kes teab täpselt, kes keegi on.Külaline kirjutas: ↑22 Juun 2026 10:42
Öeldi sulle juba mitu korda, et nõmedaid mehi ja nõmedate vastuste kirjutajaid on siin täpselt üks - revolver. Fakt.
-
Külaline
Olen täitsa naine ja kindlasti mitte naistevihkajalik, aga mind on tembeldatud revolvriks. Asi polnud naiste vihkamises, vaid ilmselt selles, et ma kellegi kommentaariga ei nõustunud.Külaline kirjutas: ↑22 Juun 2026 12:58Pole see, keda tsiteerid. Imelikke mehi võib siin tõesti rohkem olla, aga naistevihkajalikku teksti toodab siin vaid üks. Ja see on revolver. Tema kommentaarid on väga selgelt eristatavad ükskõik, kelle teise omast siin.
-
Külaline
Mulle omistatakse siin pidevalt samuti vähemalt kolme kommenteerija kommentaare. Sellest nähtub, et nende kõiketeadjate oletused on tühi jutt.Külaline kirjutas: ↑22 Juun 2026 12:58Pole see, keda tsiteerid. Imelikke mehi võib siin tõesti rohkem olla, aga naistevihkajalikku teksti toodab siin vaid üks. Ja see on revolver. Tema kommentaarid on väga selgelt eristatavad ükskõik, kelle teise omast siin.Guest kirjutas: ↑22 Juun 2026 12:36Oh seda püha lihtsameelsust, neid on minimaalselt kolm. Sa oled vist jälle see kõiketeadja, kes teab täpselt, kes keegi on.Külaline kirjutas: ↑22 Juun 2026 10:42
Öeldi sulle juba mitu korda, et nõmedaid mehi ja nõmedate vastuste kirjutajaid on siin täpselt üks - revolver. Fakt.
-
Külaline
Vaidlus teemadel mis kuidagi kargavad sisse. A mis meil viga on? Tahaks lihtsalt vaielda?
-
Külaline
Palun näiteid!Külaline kirjutas: ↑22 Juun 2026 12:58Pole see, keda tsiteerid. Imelikke mehi võib siin tõesti rohkem olla, aga naistevihkajalikku teksti toodab siin vaid üks. Ja see on revolver. Tema kommentaarid on väga selgelt eristatavad ükskõik, kelle teise omast siin.
-
Külaline
Näiteks teisest teemast, kus jutuks on armuvalu ja üks inimene ütles, et jättis joova mehe maha. Selle peale vastab see meesterahvas:Külaline kirjutas: ↑22 Juun 2026 14:50Palun näiteid!Külaline kirjutas: ↑22 Juun 2026 12:58Pole see, keda tsiteerid. Imelikke mehi võib siin tõesti rohkem olla, aga naistevihkajalikku teksti toodab siin vaid üks. Ja see on revolver. Tema kommentaarid on väga selgelt eristatavad ükskõik, kelle teise omast siin.
Pärast veel lisab, et kindlasti oled täis. Vanamutikesteks sõimab ka kõiki sama mees pluss hakkab ründama mingeid suva Riinasid ihast või ma ei tea keda. Täiesti lambist hakkab suvalist kasutajat mingi nimega kutsuma.Äkki nad joovadki sinu pärast, joovad sind ilusaks. Jutt on sul küll väga väga kibestunud. Kas tõesti sinu ainuke mees oli joodik ja jättis su parema naise pärast maha ja surmatunnini räägid sellest?
-
Külaline
On siis normaalne kogu foorum täis joriseda oma õnnetust armastusest joodiku vastu kes teda teiste naistega pettis? Milline normaalne naine üldse hakkab joodikuga suhet aretama ja kõva joodik siis kui teisi naisi veel juurde leidis.
-
Külaline
Lisan juurde, et kui sellel jorisejal millestki muust kinni pole hakata siis torgib ta öiseid kommenteerijaidGuest kirjutas: ↑22 Juun 2026 14:59Näiteks teisest teemast, kus jutuks on armuvalu ja üks inimene ütles, et jättis joova mehe maha. Selle peale vastab see meesterahvas:Külaline kirjutas: ↑22 Juun 2026 14:50Palun näiteid!Külaline kirjutas: ↑22 Juun 2026 12:58Pole see, keda tsiteerid. Imelikke mehi võib siin tõesti rohkem olla, aga naistevihkajalikku teksti toodab siin vaid üks. Ja see on revolver. Tema kommentaarid on väga selgelt eristatavad ükskõik, kelle teise omast siin.Pärast veel lisab, et kindlasti oled täis. Vanamutikesteks sõimab ka kõiki sama mees pluss hakkab ründama mingeid suva Riinasid ihast või ma ei tea keda. Täiesti lambist hakkab suvalist kasutajat mingi nimega kutsuma.Äkki nad joovadki sinu pärast, joovad sind ilusaks. Jutt on sul küll väga väga kibestunud. Kas tõesti sinu ainuke mees oli joodik ja jättis su parema naise pärast maha ja surmatunnini räägid sellest?
-
Külaline
Näide 2 tuli kohe nagu tellimise peale ka. Täpselt selline stiil ongi. Suvalise vastuse peale hakkab lihtsalt norima, asju juurde leiutama jne, jne.Külaline kirjutas: ↑22 Juun 2026 15:03 On siis normaalne kogu foorum täis joriseda oma õnnetust armastusest joodiku vastu kes teda teiste naistega pettis? Milline normaalne naine üldse hakkab joodikuga suhet aretama ja kõva joodik siis kui teisi naisi veel juurde leidis.
-
Külaline
Ja mis on selles kommentaaris nii kordumatut ja ennekuulmatut, et selle saab askribeerida konkreetselt ainult ühele ja ainsale foorumikülastajale?Külaline kirjutas: ↑22 Juun 2026 16:03Näide 2 tuli kohe nagu tellimise peale ka. Täpselt selline stiil ongi. Suvalise vastuse peale hakkab lihtsalt norima, asju juurde leiutama jne, jne.Külaline kirjutas: ↑22 Juun 2026 15:03 On siis normaalne kogu foorum täis joriseda oma õnnetust armastusest joodiku vastu kes teda teiste naistega pettis? Milline normaalne naine üldse hakkab joodikuga suhet aretama ja kõva joodik siis kui teisi naisi veel juurde leidis.
-
Külaline
Ei pidanud avanema nagu mingist teemast lugesin.Külaline kirjutas: ↑22 Juun 2026 15:43Lisan juurde, et kui sellel jorisejal millestki muust kinni pole hakata siis torgib ta öiseid kommenteerijaidGuest kirjutas: ↑22 Juun 2026 14:59Näiteks teisest teemast, kus jutuks on armuvalu ja üks inimene ütles, et jättis joova mehe maha. Selle peale vastab see meesterahvas:Pärast veel lisab, et kindlasti oled täis. Vanamutikesteks sõimab ka kõiki sama mees pluss hakkab ründama mingeid suva Riinasid ihast või ma ei tea keda. Täiesti lambist hakkab suvalist kasutajat mingi nimega kutsuma.Äkki nad joovadki sinu pärast, joovad sind ilusaks. Jutt on sul küll väga väga kibestunud. Kas tõesti sinu ainuke mees oli joodik ja jättis su parema naise pärast maha ja surmatunnini räägid sellest?Justkui muud päevarežiimi ei tohigi inimestel olla ja peab kella 22st tuttu minema. Ajavahevööndi erinevustest pole ta samuti kuulnud, foorum avaneb ka muudes riikides viibijatel.
-
Külaline
Siit võiks järeldada, et sa ise oled vihkaja. Sa ise noridki suvalise vastuse peale ja leiutad ka nagu Lotte.Külaline kirjutas: ↑22 Juun 2026 16:03Näide 2 tuli kohe nagu tellimise peale ka. Täpselt selline stiil ongi. Suvalise vastuse peale hakkab lihtsalt norima, asju juurde leiutama jne, jne.Külaline kirjutas: ↑22 Juun 2026 15:03 On siis normaalne kogu foorum täis joriseda oma õnnetust armastusest joodiku vastu kes teda teiste naistega pettis? Milline normaalne naine üldse hakkab joodikuga suhet aretama ja kõva joodik siis kui teisi naisi veel juurde leidis.
-
Külaline
Mitte midagi, lihtsalt see on tema stiil hakata suvaliselt tüli norima, kuigi keegi temaga pole rääkinudki. See inmene ütles vaid, et jättis joodiku maha, selle peale hakkas siis tulema. Küll ise olid kole, foorumi oled täis jorisenud, milline naine joodiku otsa üldse satub jne. Loomulikult on see halvustav, üldistav, isiklikuks minev. Ja selline on tema stiil pidevalt. Hüppab suvalisse kohta vahele ja hakkab solvama. Siis selle peale ütleb, et aga naised ongi ju sellised, et muudkui iga asja peale solvuvad. Kui rohkem täis on, siis aina õelamaks muutub. Lõpus tuleb laussõimu. Nõmedaid vanamehi on siin teisigi, aga see stiil on alati äratuntav.Külaline kirjutas: ↑22 Juun 2026 16:15Ja mis on selles kommentaaris nii kordumatut ja ennekuulmatut, et selle saab askribeerida konkreetselt ainult ühele ja ainsale foorumikülastajale?Külaline kirjutas: ↑22 Juun 2026 16:03Näide 2 tuli kohe nagu tellimise peale ka. Täpselt selline stiil ongi. Suvalise vastuse peale hakkab lihtsalt norima, asju juurde leiutama jne, jne.Külaline kirjutas: ↑22 Juun 2026 15:03 On siis normaalne kogu foorum täis joriseda oma õnnetust armastusest joodiku vastu kes teda teiste naistega pettis? Milline normaalne naine üldse hakkab joodikuga suhet aretama ja kõva joodik siis kui teisi naisi veel juurde leidis.
-
Külaline
Et kui sinu elukaaslased on kõik joodikud ja petised, st muidu sa sellest ei räägiks kuna see oli ainuke episood, aga kuna sina koguaeg seda tähele paned, siis kommenteeritaksegi sind ennast, sest sa koguaeg räägidki nagu mehed on joodikud ka petised. Pole siin foorumis kedagi laussõimamas näinud, ja kui vanamehed on nõmedad, äkki vanamutid on sama nõmedad. Siin foorumis ongi kõik vanatädid koos.Külaline kirjutas: ↑22 Juun 2026 16:35Mitte midagi, lihtsalt see on tema stiil hakata suvaliselt tüli norima, kuigi keegi temaga pole rääkinudki. See inmene ütles vaid, et jättis joodiku maha, selle peale hakkas siis tulema. Küll ise olid kole, foorumi oled täis jorisenud, milline naine joodiku otsa üldse satub jne. Loomulikult on see halvustav, üldistav, isiklikuks minev. Ja selline on tema stiil pidevalt. Hüppab suvalisse kohta vahele ja hakkab solvama. Siis selle peale ütleb, et aga naised ongi ju sellised, et muudkui iga asja peale solvuvad. Kui rohkem täis on, siis aina õelamaks muutub. Lõpus tuleb laussõimu. Nõmedaid vanamehi on siin teisigi, aga see stiil on alati äratuntav.Külaline kirjutas: ↑22 Juun 2026 16:15Ja mis on selles kommentaaris nii kordumatut ja ennekuulmatut, et selle saab askribeerida konkreetselt ainult ühele ja ainsale foorumikülastajale?Külaline kirjutas: ↑22 Juun 2026 16:03
Näide 2 tuli kohe nagu tellimise peale ka. Täpselt selline stiil ongi. Suvalise vastuse peale hakkab lihtsalt norima, asju juurde leiutama jne, jne.
Kes on foorumil
Kasutajad foorumit lugemas: Bing [Bot], Google [Bot], roosaroos ja 8 külalist