Teie arvamus miks see foorum ei võta vedu üles

vana hea klassika
Vasta
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Kuulge vanatädid, äkki peate tõesti vanadekodusse minema. Vaimusurm on selline jagelemine mingist inimesest ja tema pähe absoluutselt kõiki inimesi märkida - see on väike märk seniilsusest.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas: 22 Juun 2026 10:56 Kuulge vanatädid, äkki peate tõesti vanadekodusse minema. Vaimusurm on selline jagelemine mingist inimesest ja tema pähe absoluutselt kõiki inimesi märkida - see on väike märk seniilsusest.
Ma saan aru, et on solvav, kui sind vanaks pässiks nimetatakse, aga hoia ise oma keel hammaste taga ja pole seda pidevat blokeerimist vaja taluda.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas: 22 Juun 2026 10:42
Külaline kirjutas: 22 Juun 2026 09:10Vahepeal oli perekoolis tõesti üks vana päss, kes väitis, et on pikas abielus ja et ta on vanaisa jne. Mulle jäi see tüüp meelde teemast, kus ta kirjeldas, kuidas ta laob poes suure käru toitu täis ja siis jätab selle täis käru kassasse, kui müüja võtab talt puuvilja kilekoti eest 0,05 eirot. Karistuseks müüjatele.
Ma ei ole täiesti kindel, kas see oli revolver või oli see keegi teine täpselt sama nõme mees.
Öeldi sulle juba mitu korda, et nõmedaid mehi ja nõmedate vastuste kirjutajaid on siin täpselt üks - revolver. Fakt.
Oh seda püha lihtsameelsust, neid on minimaalselt kolm. Sa oled vist jälle see kõiketeadja, kes teab täpselt, kes keegi on.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas: 22 Juun 2026 12:27
Külaline kirjutas: 22 Juun 2026 10:56 Kuulge vanatädid, äkki peate tõesti vanadekodusse minema. Vaimusurm on selline jagelemine mingist inimesest ja tema pähe absoluutselt kõiki inimesi märkida - see on väike märk seniilsusest.
Ma saan aru, et on solvav, kui sind vanaks pässiks nimetatakse, aga hoia ise oma keel hammaste taga ja pole seda pidevat blokeerimist vaja taluda.
Kas sind siis pidevalt blokeeritakse?
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Guest kirjutas: 22 Juun 2026 12:36
Külaline kirjutas: 22 Juun 2026 10:42
Külaline kirjutas: 22 Juun 2026 09:10Vahepeal oli perekoolis tõesti üks vana päss, kes väitis, et on pikas abielus ja et ta on vanaisa jne. Mulle jäi see tüüp meelde teemast, kus ta kirjeldas, kuidas ta laob poes suure käru toitu täis ja siis jätab selle täis käru kassasse, kui müüja võtab talt puuvilja kilekoti eest 0,05 eirot. Karistuseks müüjatele.
Ma ei ole täiesti kindel, kas see oli revolver või oli see keegi teine täpselt sama nõme mees.
Öeldi sulle juba mitu korda, et nõmedaid mehi ja nõmedate vastuste kirjutajaid on siin täpselt üks - revolver. Fakt.
Oh seda püha lihtsameelsust, neid on minimaalselt kolm. Sa oled vist jälle see kõiketeadja, kes teab täpselt, kes keegi on.
Pole see, keda tsiteerid. Imelikke mehi võib siin tõesti rohkem olla, aga naistevihkajalikku teksti toodab siin vaid üks. Ja see on revolver. Tema kommentaarid on väga selgelt eristatavad ükskõik, kelle teise omast siin.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas: 22 Juun 2026 08:21 Kas pole vastuoline. Teema mis on foorumi vaikusest, on saanud vastuseks 18 lk vastuseid.
Pool sellest on ju ka tühi vaidlemine.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas: 22 Juun 2026 12:58
Guest kirjutas: 22 Juun 2026 12:36
Külaline kirjutas: 22 Juun 2026 10:42

Öeldi sulle juba mitu korda, et nõmedaid mehi ja nõmedate vastuste kirjutajaid on siin täpselt üks - revolver. Fakt.
Oh seda püha lihtsameelsust, neid on minimaalselt kolm. Sa oled vist jälle see kõiketeadja, kes teab täpselt, kes keegi on.
Pole see, keda tsiteerid. Imelikke mehi võib siin tõesti rohkem olla, aga naistevihkajalikku teksti toodab siin vaid üks. Ja see on revolver. Tema kommentaarid on väga selgelt eristatavad ükskõik, kelle teise omast siin.
No tee väljavõtted selle legendi kommentaaridest. Tahaks ka näha millised need naistevihkajalikud kommentaarid üldse on.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas: 22 Juun 2026 12:58Pole see, keda tsiteerid. Imelikke mehi võib siin tõesti rohkem olla, aga naistevihkajalikku teksti toodab siin vaid üks. Ja see on revolver. Tema kommentaarid on väga selgelt eristatavad ükskõik, kelle teise omast siin.
Olen täitsa naine ja kindlasti mitte naistevihkajalik, aga mind on tembeldatud revolvriks. Asi polnud naiste vihkamises, vaid ilmselt selles, et ma kellegi kommentaariga ei nõustunud.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas: 22 Juun 2026 12:58
Guest kirjutas: 22 Juun 2026 12:36
Külaline kirjutas: 22 Juun 2026 10:42

Öeldi sulle juba mitu korda, et nõmedaid mehi ja nõmedate vastuste kirjutajaid on siin täpselt üks - revolver. Fakt.
Oh seda püha lihtsameelsust, neid on minimaalselt kolm. Sa oled vist jälle see kõiketeadja, kes teab täpselt, kes keegi on.
Pole see, keda tsiteerid. Imelikke mehi võib siin tõesti rohkem olla, aga naistevihkajalikku teksti toodab siin vaid üks. Ja see on revolver. Tema kommentaarid on väga selgelt eristatavad ükskõik, kelle teise omast siin.
Mulle omistatakse siin pidevalt samuti vähemalt kolme kommenteerija kommentaare. Sellest nähtub, et nende kõiketeadjate oletused on tühi jutt.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Guest kirjutas: 22 Juun 2026 13:00
Külaline kirjutas: 22 Juun 2026 08:21 Kas pole vastuoline. Teema mis on foorumi vaikusest, on saanud vastuseks 18 lk vastuseid.
Pool sellest on ju ka tühi vaidlemine.
Vaidlus teemadel mis kuidagi kargavad sisse. A mis meil viga on? Tahaks lihtsalt vaielda?
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas: 22 Juun 2026 12:58Pole see, keda tsiteerid. Imelikke mehi võib siin tõesti rohkem olla, aga naistevihkajalikku teksti toodab siin vaid üks. Ja see on revolver. Tema kommentaarid on väga selgelt eristatavad ükskõik, kelle teise omast siin.
Palun näiteid!
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas: 22 Juun 2026 14:50
Külaline kirjutas: 22 Juun 2026 12:58Pole see, keda tsiteerid. Imelikke mehi võib siin tõesti rohkem olla, aga naistevihkajalikku teksti toodab siin vaid üks. Ja see on revolver. Tema kommentaarid on väga selgelt eristatavad ükskõik, kelle teise omast siin.
Palun näiteid!
Näiteks teisest teemast, kus jutuks on armuvalu ja üks inimene ütles, et jättis joova mehe maha. Selle peale vastab see meesterahvas:
Äkki nad joovadki sinu pärast, joovad sind ilusaks. Jutt on sul küll väga väga kibestunud. Kas tõesti sinu ainuke mees oli joodik ja jättis su parema naise pärast maha ja surmatunnini räägid sellest?
Pärast veel lisab, et kindlasti oled täis. Vanamutikesteks sõimab ka kõiki sama mees pluss hakkab ründama mingeid suva Riinasid ihast või ma ei tea keda. Täiesti lambist hakkab suvalist kasutajat mingi nimega kutsuma.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

On siis normaalne kogu foorum täis joriseda oma õnnetust armastusest joodiku vastu kes teda teiste naistega pettis? Milline normaalne naine üldse hakkab joodikuga suhet aretama ja kõva joodik siis kui teisi naisi veel juurde leidis.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Guest kirjutas: 22 Juun 2026 14:59
Külaline kirjutas: 22 Juun 2026 14:50
Külaline kirjutas: 22 Juun 2026 12:58Pole see, keda tsiteerid. Imelikke mehi võib siin tõesti rohkem olla, aga naistevihkajalikku teksti toodab siin vaid üks. Ja see on revolver. Tema kommentaarid on väga selgelt eristatavad ükskõik, kelle teise omast siin.
Palun näiteid!
Näiteks teisest teemast, kus jutuks on armuvalu ja üks inimene ütles, et jättis joova mehe maha. Selle peale vastab see meesterahvas:
Äkki nad joovadki sinu pärast, joovad sind ilusaks. Jutt on sul küll väga väga kibestunud. Kas tõesti sinu ainuke mees oli joodik ja jättis su parema naise pärast maha ja surmatunnini räägid sellest?
Pärast veel lisab, et kindlasti oled täis. Vanamutikesteks sõimab ka kõiki sama mees pluss hakkab ründama mingeid suva Riinasid ihast või ma ei tea keda. Täiesti lambist hakkab suvalist kasutajat mingi nimega kutsuma.
Lisan juurde, et kui sellel jorisejal millestki muust kinni pole hakata siis torgib ta öiseid kommenteerijaid :D Justkui muud päevarežiimi ei tohigi inimestel olla ja peab kella 22st tuttu minema. Ajavahevööndi erinevustest pole ta samuti kuulnud, foorum avaneb ka muudes riikides viibijatel.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas: 22 Juun 2026 15:03 On siis normaalne kogu foorum täis joriseda oma õnnetust armastusest joodiku vastu kes teda teiste naistega pettis? Milline normaalne naine üldse hakkab joodikuga suhet aretama ja kõva joodik siis kui teisi naisi veel juurde leidis.
Näide 2 tuli kohe nagu tellimise peale ka. Täpselt selline stiil ongi. Suvalise vastuse peale hakkab lihtsalt norima, asju juurde leiutama jne, jne.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas: 22 Juun 2026 16:03
Külaline kirjutas: 22 Juun 2026 15:03 On siis normaalne kogu foorum täis joriseda oma õnnetust armastusest joodiku vastu kes teda teiste naistega pettis? Milline normaalne naine üldse hakkab joodikuga suhet aretama ja kõva joodik siis kui teisi naisi veel juurde leidis.
Näide 2 tuli kohe nagu tellimise peale ka. Täpselt selline stiil ongi. Suvalise vastuse peale hakkab lihtsalt norima, asju juurde leiutama jne, jne.
Ja mis on selles kommentaaris nii kordumatut ja ennekuulmatut, et selle saab askribeerida konkreetselt ainult ühele ja ainsale foorumikülastajale?
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas: 22 Juun 2026 15:43
Guest kirjutas: 22 Juun 2026 14:59
Külaline kirjutas: 22 Juun 2026 14:50

Palun näiteid!
Näiteks teisest teemast, kus jutuks on armuvalu ja üks inimene ütles, et jättis joova mehe maha. Selle peale vastab see meesterahvas:
Äkki nad joovadki sinu pärast, joovad sind ilusaks. Jutt on sul küll väga väga kibestunud. Kas tõesti sinu ainuke mees oli joodik ja jättis su parema naise pärast maha ja surmatunnini räägid sellest?
Pärast veel lisab, et kindlasti oled täis. Vanamutikesteks sõimab ka kõiki sama mees pluss hakkab ründama mingeid suva Riinasid ihast või ma ei tea keda. Täiesti lambist hakkab suvalist kasutajat mingi nimega kutsuma.
Lisan juurde, et kui sellel jorisejal millestki muust kinni pole hakata siis torgib ta öiseid kommenteerijaid :D Justkui muud päevarežiimi ei tohigi inimestel olla ja peab kella 22st tuttu minema. Ajavahevööndi erinevustest pole ta samuti kuulnud, foorum avaneb ka muudes riikides viibijatel.
Ei pidanud avanema nagu mingist teemast lugesin.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas: 22 Juun 2026 16:03
Külaline kirjutas: 22 Juun 2026 15:03 On siis normaalne kogu foorum täis joriseda oma õnnetust armastusest joodiku vastu kes teda teiste naistega pettis? Milline normaalne naine üldse hakkab joodikuga suhet aretama ja kõva joodik siis kui teisi naisi veel juurde leidis.
Näide 2 tuli kohe nagu tellimise peale ka. Täpselt selline stiil ongi. Suvalise vastuse peale hakkab lihtsalt norima, asju juurde leiutama jne, jne.
Siit võiks järeldada, et sa ise oled vihkaja. Sa ise noridki suvalise vastuse peale ja leiutad ka nagu Lotte.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas: 22 Juun 2026 16:15
Külaline kirjutas: 22 Juun 2026 16:03
Külaline kirjutas: 22 Juun 2026 15:03 On siis normaalne kogu foorum täis joriseda oma õnnetust armastusest joodiku vastu kes teda teiste naistega pettis? Milline normaalne naine üldse hakkab joodikuga suhet aretama ja kõva joodik siis kui teisi naisi veel juurde leidis.
Näide 2 tuli kohe nagu tellimise peale ka. Täpselt selline stiil ongi. Suvalise vastuse peale hakkab lihtsalt norima, asju juurde leiutama jne, jne.
Ja mis on selles kommentaaris nii kordumatut ja ennekuulmatut, et selle saab askribeerida konkreetselt ainult ühele ja ainsale foorumikülastajale?
Mitte midagi, lihtsalt see on tema stiil hakata suvaliselt tüli norima, kuigi keegi temaga pole rääkinudki. See inmene ütles vaid, et jättis joodiku maha, selle peale hakkas siis tulema. Küll ise olid kole, foorumi oled täis jorisenud, milline naine joodiku otsa üldse satub jne. Loomulikult on see halvustav, üldistav, isiklikuks minev. Ja selline on tema stiil pidevalt. Hüppab suvalisse kohta vahele ja hakkab solvama. Siis selle peale ütleb, et aga naised ongi ju sellised, et muudkui iga asja peale solvuvad. Kui rohkem täis on, siis aina õelamaks muutub. Lõpus tuleb laussõimu. Nõmedaid vanamehi on siin teisigi, aga see stiil on alati äratuntav.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas: 22 Juun 2026 16:35
Külaline kirjutas: 22 Juun 2026 16:15
Külaline kirjutas: 22 Juun 2026 16:03

Näide 2 tuli kohe nagu tellimise peale ka. Täpselt selline stiil ongi. Suvalise vastuse peale hakkab lihtsalt norima, asju juurde leiutama jne, jne.
Ja mis on selles kommentaaris nii kordumatut ja ennekuulmatut, et selle saab askribeerida konkreetselt ainult ühele ja ainsale foorumikülastajale?
Mitte midagi, lihtsalt see on tema stiil hakata suvaliselt tüli norima, kuigi keegi temaga pole rääkinudki. See inmene ütles vaid, et jättis joodiku maha, selle peale hakkas siis tulema. Küll ise olid kole, foorumi oled täis jorisenud, milline naine joodiku otsa üldse satub jne. Loomulikult on see halvustav, üldistav, isiklikuks minev. Ja selline on tema stiil pidevalt. Hüppab suvalisse kohta vahele ja hakkab solvama. Siis selle peale ütleb, et aga naised ongi ju sellised, et muudkui iga asja peale solvuvad. Kui rohkem täis on, siis aina õelamaks muutub. Lõpus tuleb laussõimu. Nõmedaid vanamehi on siin teisigi, aga see stiil on alati äratuntav.
Et kui sinu elukaaslased on kõik joodikud ja petised, st muidu sa sellest ei räägiks kuna see oli ainuke episood, aga kuna sina koguaeg seda tähele paned, siis kommenteeritaksegi sind ennast, sest sa koguaeg räägidki nagu mehed on joodikud ka petised. Pole siin foorumis kedagi laussõimamas näinud, ja kui vanamehed on nõmedad, äkki vanamutid on sama nõmedad. Siin foorumis ongi kõik vanatädid koos.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Bing [Bot], roosaroos ja 5 külalist