Minu küsimus on, miks te annetasite? Kõik ju teadsid nende kontosid ja rahalist seisu, see käis ka telesaadetest läbi. Mina ei anneta ja mind ei huvita, mida või kui palju nad näitavad.Külaline kirjutas: ↑16 Juun 2026 15:37Mind igatahes häirib, sest inimene küsis raha, et ta last aidataks. Väga nõme, kui võõrad inimesed teevad lapse heaks ohverdusi, mida inimene ise ei tee. Kui öeldi, et ta mees on firmadest võtnud välja miljoneid, siis tundus niigi ebaõiglane, et äkki panustaks ise oma raha lapsesse, mitte ei küsiks seda kordades vaesemate inimeste käest. Lisaks häirib, et sama haigusega lapsi on Eestis palju ja nad elavad väga halvasti. Osadel pole abivahendeidki, rääkimata mingist kallist ravivõimalusest. Sellel perekonnal on võimalused last eksperimentaalselt ravida endalgi olemas, paljudel sama haigusega laste vanematel pole midagi, et igapäevaelugi normaalselt elada. Ja sellise pere toetuseks antakse viimanegi Lastefondi raha ära. See tundub väga ebaõiglane.Minu küsimus on, miks see sind küll häirib? Las inimene näitab oma elu. Raivo Hein näitab ka.
Milliseid influencereid Te jälgite?
-
Külaline
-
Külaline
-
Külaline
Annetati, sest tegu oli abivajava lapsega. Loomulikult läheb süda haledaks. Mina ise tegelikult seekord ei annetanud. Teadlikult, pärast seda Tony lugu.Külaline kirjutas: ↑16 Juun 2026 17:06 Minu küsimus on, miks te annetasite? Kõik ju teadsid nende kontosid ja rahalist seisu, see käis ka telesaadetest läbi. Mina ei anneta ja mind ei huvita, mida või kui palju nad näitavad.
Hea meelega läheks vaataks selle kohviku üle.
-
Külaline
-
Külaline
Kurb. Naine on ära tinistatud. Mõne aasta pärast tuleb sama lugu ilmsiks nagu praegu Malluka(P) kohtuasjaga on.Külaline kirjutas: ↑19 Juun 2026 14:53 https://kroonika.delfi.ee/artikkel/1205 ... abielluvad
Järgmisel nädalal juba pulmad, ohhoo.
-
Külaline
Mina isiklklikult ei annetanudki, kahju oli inimestest, kes annetasid ja tundsid kaasa, kuigi endal raha oli väga vähe.Külaline kirjutas: ↑16 Juun 2026 17:06Minu küsimus on, miks te annetasite? Kõik ju teadsid nende kontosid ja rahalist seisu, see käis ka telesaadetest läbi. Mina ei anneta ja mind ei huvita, mida või kui palju nad näitavad.Külaline kirjutas: ↑16 Juun 2026 15:37Mind igatahes häirib, sest inimene küsis raha, et ta last aidataks. Väga nõme, kui võõrad inimesed teevad lapse heaks ohverdusi, mida inimene ise ei tee. Kui öeldi, et ta mees on firmadest võtnud välja miljoneid, siis tundus niigi ebaõiglane, et äkki panustaks ise oma raha lapsesse, mitte ei küsiks seda kordades vaesemate inimeste käest. Lisaks häirib, et sama haigusega lapsi on Eestis palju ja nad elavad väga halvasti. Osadel pole abivahendeidki, rääkimata mingist kallist ravivõimalusest. Sellel perekonnal on võimalused last eksperimentaalselt ravida endalgi olemas, paljudel sama haigusega laste vanematel pole midagi, et igapäevaelugi normaalselt elada. Ja sellise pere toetuseks antakse viimanegi Lastefondi raha ära. See tundub väga ebaõiglane.Minu küsimus on, miks see sind küll häirib? Las inimene näitab oma elu. Raivo Hein näitab ka.
-
Külaline
Ei pruugi nii olla. Pigem tundub, et pada on leidnud kaane.Külaline kirjutas: ↑19 Juun 2026 15:57Kurb. Naine on ära tinistatud. Mõne aasta pärast tuleb sama lugu ilmsiks nagu praegu Malluka(P) kohtuasjaga on.Külaline kirjutas: ↑19 Juun 2026 14:53 https://kroonika.delfi.ee/artikkel/1205 ... abielluvad
Järgmisel nädalal juba pulmad, ohhoo.
-
Külaline
Iga pott leiab oma kaane.Külaline kirjutas: ↑20 Juun 2026 00:16pruugi nii olla. Pigem tundub, et pada on leidnud kaane.
Pada sõimab katelt.
-
Külaline
Pada(r) sõimab Katelt.
-
Külaline
Minu jaoks tundub veider, et kui nüüd BSH on rase, hakkas ka M(sugulane) temaga uuesti suhtlema. Brunchil lausa käisid.
-
Külaline
Kuidas siis Silvia pulmakleit meeldib. Minu jaoks on see pilotka peas veidi veider ja kokku jätab natuke puhvis kana mulje. Kuidas teile tundub: https://www.ohtuleht.ee/melu/1159335/ga ... astapaeval
-
Külaline
Peigmees paistab kosunud olevat, nööp on punukese pealt kohe õhku lendav.Külaline kirjutas: ↑22 Juun 2026 15:11 Kuidas siis Silvia pulmakleit meeldib. Minu jaoks on see pilotka peas veidi veider ja kokku jätab natuke puhvis kana mulje. Kuidas teile tundub: https://www.ohtuleht.ee/melu/1159335/ga ... astapaeval
-
Külaline
Omamoodi kummaline. Selline raha ja siis kõik põletatakse kähku ereda leegiga. Sellest rahast elaks vaikselt elulõpuni mõnuledes ära. Või siis on ikka selline must raha, kui kaua käes hoida võidakse ära ka võtta. Parem siis ära põletada.
-
Külaline
Ei tea, kuidas Liina Stein sellise kleidi oli nõus tegema. Dekolteega on selline olukord, et kui vaatad, tekib piinlikkusemonent, et ei tea, kas nibu vupsab välja või siiski mitte. Igasugune figuur läheb ka kaduma kogu selle vahu seest. Ja kui kleit maksab 10 000, siis äkki oleks peigmehele ka paarisaja euro eest mingi natuke paremini istuva pintsaku leidnud.
-
Külaline
Mul ÕL paketti ei ole, seega näen ainult esimest pilti, aga Silvia enda kontolt nägin kleidi ära. Huvitav lõige ja tehnika, selline puhvis ja suleline. Selline nõuab väga head figuuri, mis Silvial ju on, aga samas on kogu kompott siiski üllatav. See peakate ja kleit minu meelest väga hästi kokku ei lähe, aga no tema elu, tema valik.
-
Peggy Bundy
- Postitusi: 7
- Liitunud: 24 Aug 2024 11:03
- Kontakt:
Väga ülepakutud. Ei kaunista Silvia kleiti ega kleit teda. Eesmärk oli ilmselt leida kõige kallim, mitte sobivam riietus.Guest kirjutas: ↑22 Juun 2026 15:11 Kuidas siis Silvia pulmakleit meeldib. Minu jaoks on see pilotka peas veidi veider ja kokku jätab natuke puhvis kana mulje. Kuidas teile tundub: https://www.ohtuleht.ee/melu/1159335/ga ... astapaeval
-
Külaline
No tegelikult nii hull nüüd ka ei ole. Silvia on artist, tema stiil ongi pisut dramaatilisem, kui tavainimese oma. Ta kannab kleidi küllaltki hästi välja, pigem on liiast see peakate.Peggy Bundy kirjutas: ↑22 Juun 2026 16:01Väga ülepakutud. Ei kaunista Silvia kleiti ega kleit teda. Eesmärk oli ilmselt leida kõige kallim, mitte sobivam riietus.Guest kirjutas: ↑22 Juun 2026 15:11 Kuidas siis Silvia pulmakleit meeldib. Minu jaoks on see pilotka peas veidi veider ja kokku jätab natuke puhvis kana mulje. Kuidas teile tundub: https://www.ohtuleht.ee/melu/1159335/ga ... astapaeval
-
Külaline
No on ikka päris hull, aga ega Silvialt poleks mingit ilusat ja maitsekat kleiti oodanudki. Hullult üle võlli nagu ta ise ja ka tema kodu sisustus. Selles suhtes stiilipuhas.Guest kirjutas: ↑22 Juun 2026 17:39No tegelikult nii hull nüüd ka ei ole. Silvia on artist, tema stiil ongi pisut dramaatilisem, kui tavainimese oma. Ta kannab kleidi küllaltki hästi välja, pigem on liiast see peakate.Peggy Bundy kirjutas: ↑22 Juun 2026 16:01Väga ülepakutud. Ei kaunista Silvia kleiti ega kleit teda. Eesmärk oli ilmselt leida kõige kallim, mitte sobivam riietus.Guest kirjutas: ↑22 Juun 2026 15:11 Kuidas siis Silvia pulmakleit meeldib. Minu jaoks on see pilotka peas veidi veider ja kokku jätab natuke puhvis kana mulje. Kuidas teile tundub: https://www.ohtuleht.ee/melu/1159335/ga ... astapaeval
-
Külaline
On hull jah. Riiet on nii palju, et kleit ilmselt on raske ja tirib rinna pealt kleidi alla. Kas tõesti soovitab mõni moekunstnik sellise tuti ka veel kaela pista. Ma saan aru, et raha tahaks teenida, aga moekunstnikuna oleks piinlik sellise kleidi pärast. Ja kuidas siis härra nii ripakile jäi, see nööp sealt õhtu jooksul ära eest lendab, see on raudpolt kindel.No on ikka päris hull, aga ega Silvialt poleks mingit ilusat ja maitsekat kleiti oodanudki. Hullult üle võlli nagu ta ise ja ka tema kodu sisustus. Selles suhtes stiilipuhas.
Kes on foorumil
Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline