Ma ei tea kas õngitsen. Ei tea isegi mis teen. Pigem üritan stressi vähendada siin. Tundus kuidagi lihtne olema, et ütlen, et valin ümbe ja lähen edasi. Ma lugematu arv kordi vähemalt nii öelnud. Ma ühe raamatu varem ostsin. Aga see ei aidanud. Ostan selle soovitud raamatu ka. Proovin järgi.Külaline kirjutas: ↑22 Juun 2026 15:39Kas sa õngitsed lihtsalt tühja koha pealt siia teemasse vastuseid? Ümber validki niimoodi, et teed otsuse muuta oma mõttemustreid ja seeläbi eluga edasi minna. Kui omal jõul seda teha ei oska, siis lähed terapeudi juurde või ostad nimetatud raamatu ja teed sealsed 30 ülesannet läbi.
Armuvalu kasvatab?
-
Külaline
Kui on tõesti kinnisidee, siis aitab ainult tablett. Raamatu lugemisest kasu pole, nii võiksime kõik ju mingi raamatu osta ja hädad kaovad. Ikka ravi on vaja, kui on olukord, mis ennast häirib. Normaalne ehk terve tervis on selline, et sa ei märkagi, et ta sul olemas on. Haigus ehk kõrvalekalle on see, mis tunda annab.
-
Külaline
Äkki tead tableti nime öelda?
-
Külaline
Las ta ütleb jah.
Kes on foorumil
Kasutajad foorumit lugemas: Baidu [Spider] ja 2 külalist