Milliseid influencereid Te jälgite?

käsitöö, kunst, raamatud jm
Vasta
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas: 16 Juun 2026 15:37
Minu küsimus on, miks see sind küll häirib? Las inimene näitab oma elu. Raivo Hein näitab ka.
Mind igatahes häirib, sest inimene küsis raha, et ta last aidataks. Väga nõme, kui võõrad inimesed teevad lapse heaks ohverdusi, mida inimene ise ei tee. Kui öeldi, et ta mees on firmadest võtnud välja miljoneid, siis tundus niigi ebaõiglane, et äkki panustaks ise oma raha lapsesse, mitte ei küsiks seda kordades vaesemate inimeste käest. Lisaks häirib, et sama haigusega lapsi on Eestis palju ja nad elavad väga halvasti. Osadel pole abivahendeidki, rääkimata mingist kallist ravivõimalusest. Sellel perekonnal on võimalused last eksperimentaalselt ravida endalgi olemas, paljudel sama haigusega laste vanematel pole midagi, et igapäevaelugi normaalselt elada. Ja sellise pere toetuseks antakse viimanegi Lastefondi raha ära. See tundub väga ebaõiglane.
Minu küsimus on, miks te annetasite? Kõik ju teadsid nende kontosid ja rahalist seisu, see käis ka telesaadetest läbi. Mina ei anneta ja mind ei huvita, mida või kui palju nad näitavad.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Selle puhul on jah eelnevalt palju hoiatatud.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas: 16 Juun 2026 17:06 Minu küsimus on, miks te annetasite? Kõik ju teadsid nende kontosid ja rahalist seisu, see käis ka telesaadetest läbi. Mina ei anneta ja mind ei huvita, mida või kui palju nad näitavad.
Annetati, sest tegu oli abivajava lapsega. Loomulikult läheb süda haledaks. Mina ise tegelikult seekord ei annetanud. Teadlikult, pärast seda Tony lugu.
Hea meelega läheks vaataks selle kohviku üle.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

https://kroonika.delfi.ee/artikkel/1205 ... abielluvad


Järgmisel nädalal juba pulmad, ohhoo.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas: 19 Juun 2026 14:53 https://kroonika.delfi.ee/artikkel/1205 ... abielluvad


Järgmisel nädalal juba pulmad, ohhoo.
Kurb. Naine on ära tinistatud. Mõne aasta pärast tuleb sama lugu ilmsiks nagu praegu Malluka(P) kohtuasjaga on.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas: 16 Juun 2026 17:06
Külaline kirjutas: 16 Juun 2026 15:37
Minu küsimus on, miks see sind küll häirib? Las inimene näitab oma elu. Raivo Hein näitab ka.
Mind igatahes häirib, sest inimene küsis raha, et ta last aidataks. Väga nõme, kui võõrad inimesed teevad lapse heaks ohverdusi, mida inimene ise ei tee. Kui öeldi, et ta mees on firmadest võtnud välja miljoneid, siis tundus niigi ebaõiglane, et äkki panustaks ise oma raha lapsesse, mitte ei küsiks seda kordades vaesemate inimeste käest. Lisaks häirib, et sama haigusega lapsi on Eestis palju ja nad elavad väga halvasti. Osadel pole abivahendeidki, rääkimata mingist kallist ravivõimalusest. Sellel perekonnal on võimalused last eksperimentaalselt ravida endalgi olemas, paljudel sama haigusega laste vanematel pole midagi, et igapäevaelugi normaalselt elada. Ja sellise pere toetuseks antakse viimanegi Lastefondi raha ära. See tundub väga ebaõiglane.
Minu küsimus on, miks te annetasite? Kõik ju teadsid nende kontosid ja rahalist seisu, see käis ka telesaadetest läbi. Mina ei anneta ja mind ei huvita, mida või kui palju nad näitavad.
Mina isiklklikult ei annetanudki, kahju oli inimestest, kes annetasid ja tundsid kaasa, kuigi endal raha oli väga vähe.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas: 19 Juun 2026 15:57
Külaline kirjutas: 19 Juun 2026 14:53 https://kroonika.delfi.ee/artikkel/1205 ... abielluvad


Järgmisel nädalal juba pulmad, ohhoo.
Kurb. Naine on ära tinistatud. Mõne aasta pärast tuleb sama lugu ilmsiks nagu praegu Malluka(P) kohtuasjaga on.
Ei pruugi nii olla. Pigem tundub, et pada on leidnud kaane.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas: 20 Juun 2026 00:16pruugi nii olla. Pigem tundub, et pada on leidnud kaane.
Iga pott leiab oma kaane.
Pada sõimab katelt.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas: 20 Juun 2026 15:02
Külaline kirjutas: 20 Juun 2026 00:16pruugi nii olla. Pigem tundub, et pada on leidnud kaane.
Iga pott leiab oma kaane.
Pada sõimab katelt.
Pada(r) sõimab Katelt.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Minu jaoks tundub veider, et kui nüüd BSH on rase, hakkas ka M(sugulane) temaga uuesti suhtlema. Brunchil lausa käisid.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Kuidas siis Silvia pulmakleit meeldib. Minu jaoks on see pilotka peas veidi veider ja kokku jätab natuke puhvis kana mulje. Kuidas teile tundub: https://www.ohtuleht.ee/melu/1159335/ga ... astapaeval
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas: 22 Juun 2026 15:11 Kuidas siis Silvia pulmakleit meeldib. Minu jaoks on see pilotka peas veidi veider ja kokku jätab natuke puhvis kana mulje. Kuidas teile tundub: https://www.ohtuleht.ee/melu/1159335/ga ... astapaeval
Peigmees paistab kosunud olevat, nööp on punukese pealt kohe õhku lendav.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Omamoodi kummaline. Selline raha ja siis kõik põletatakse kähku ereda leegiga. Sellest rahast elaks vaikselt elulõpuni mõnuledes ära. Või siis on ikka selline must raha, kui kaua käes hoida võidakse ära ka võtta. Parem siis ära põletada.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Ei tea, kuidas Liina Stein sellise kleidi oli nõus tegema. Dekolteega on selline olukord, et kui vaatad, tekib piinlikkusemonent, et ei tea, kas nibu vupsab välja või siiski mitte. Igasugune figuur läheb ka kaduma kogu selle vahu seest. Ja kui kleit maksab 10 000, siis äkki oleks peigmehele ka paarisaja euro eest mingi natuke paremini istuva pintsaku leidnud.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Mul ÕL paketti ei ole, seega näen ainult esimest pilti, aga Silvia enda kontolt nägin kleidi ära. Huvitav lõige ja tehnika, selline puhvis ja suleline. Selline nõuab väga head figuuri, mis Silvial ju on, aga samas on kogu kompott siiski üllatav. See peakate ja kleit minu meelest väga hästi kokku ei lähe, aga no tema elu, tema valik.
Peggy Bundy
Postitusi: 7
Liitunud: 24 Aug 2024 11:03
Kontakt:

Postitus Postitas Peggy Bundy »

Guest kirjutas: 22 Juun 2026 15:11 Kuidas siis Silvia pulmakleit meeldib. Minu jaoks on see pilotka peas veidi veider ja kokku jätab natuke puhvis kana mulje. Kuidas teile tundub: https://www.ohtuleht.ee/melu/1159335/ga ... astapaeval
Väga ülepakutud. Ei kaunista Silvia kleiti ega kleit teda. Eesmärk oli ilmselt leida kõige kallim, mitte sobivam riietus.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Peggy Bundy kirjutas: 22 Juun 2026 16:01
Guest kirjutas: 22 Juun 2026 15:11 Kuidas siis Silvia pulmakleit meeldib. Minu jaoks on see pilotka peas veidi veider ja kokku jätab natuke puhvis kana mulje. Kuidas teile tundub: https://www.ohtuleht.ee/melu/1159335/ga ... astapaeval
Väga ülepakutud. Ei kaunista Silvia kleiti ega kleit teda. Eesmärk oli ilmselt leida kõige kallim, mitte sobivam riietus.
No tegelikult nii hull nüüd ka ei ole. Silvia on artist, tema stiil ongi pisut dramaatilisem, kui tavainimese oma. Ta kannab kleidi küllaltki hästi välja, pigem on liiast see peakate.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

https://kroonika.delfi.ee/artikkel/1205 ... ad988365a7
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Guest kirjutas: 22 Juun 2026 17:39
Peggy Bundy kirjutas: 22 Juun 2026 16:01
Guest kirjutas: 22 Juun 2026 15:11 Kuidas siis Silvia pulmakleit meeldib. Minu jaoks on see pilotka peas veidi veider ja kokku jätab natuke puhvis kana mulje. Kuidas teile tundub: https://www.ohtuleht.ee/melu/1159335/ga ... astapaeval
Väga ülepakutud. Ei kaunista Silvia kleiti ega kleit teda. Eesmärk oli ilmselt leida kõige kallim, mitte sobivam riietus.
No tegelikult nii hull nüüd ka ei ole. Silvia on artist, tema stiil ongi pisut dramaatilisem, kui tavainimese oma. Ta kannab kleidi küllaltki hästi välja, pigem on liiast see peakate.
No on ikka päris hull, aga ega Silvialt poleks mingit ilusat ja maitsekat kleiti oodanudki. Hullult üle võlli nagu ta ise ja ka tema kodu sisustus. Selles suhtes stiilipuhas.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

No on ikka päris hull, aga ega Silvialt poleks mingit ilusat ja maitsekat kleiti oodanudki. Hullult üle võlli nagu ta ise ja ka tema kodu sisustus. Selles suhtes stiilipuhas.
On hull jah. Riiet on nii palju, et kleit ilmselt on raske ja tirib rinna pealt kleidi alla. Kas tõesti soovitab mõni moekunstnik sellise tuti ka veel kaela pista. Ma saan aru, et raha tahaks teenida, aga moekunstnikuna oleks piinlik sellise kleidi pärast. Ja kuidas siis härra nii ripakile jäi, see nööp sealt õhtu jooksul ära eest lendab, see on raudpolt kindel.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist