Häiriv käitumine kinos, teatris ja kontserdil

vana hea klassika
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas: 24 Juun 2026 20:23
Tolmukübe kirjutas: 24 Juun 2026 15:54 Teemasse ka. Sellepärast, et on lubatud. Vene ajal sai ka enne kino üht-teist söödavat osta, aga saali sellega ei lubatud, inimesed manustasid enne filmi ära. Ja saal oli vaikne, keegi ei rääkinud kuskil. Vene ajal oli selline väljend nagu vaba Euroopa, eks see on nüüd siis kohale jõudnud... Ei usu, et ainult USA mõju, kindlalt muidugi ei tea.
Mis see vene aeg siia puutub?
Ilmselt seds, et sellest ajast pärit inimesed on harjunud kinos istuma rahus ja vaikuses ning ilma popkorni lõhnata.
Nooremad pole seda kogenud ja ei oska tahtagi.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Guest kirjutas: 24 Juun 2026 20:32
Külaline kirjutas: 24 Juun 2026 20:23
Tolmukübe kirjutas: 24 Juun 2026 15:54 Teemasse ka. Sellepärast, et on lubatud. Vene ajal sai ka enne kino üht-teist söödavat osta, aga saali sellega ei lubatud, inimesed manustasid enne filmi ära. Ja saal oli vaikne, keegi ei rääkinud kuskil. Vene ajal oli selline väljend nagu vaba Euroopa, eks see on nüüd siis kohale jõudnud... Ei usu, et ainult USA mõju, kindlalt muidugi ei tea.
Mis see vene aeg siia puutub?
Ilmselt seds, et sellest ajast pärit inimesed on harjunud kinos istuma rahus ja vaikuses ning ilma popkorni lõhnata.
Nooremad pole seda kogenud ja ei oska tahtagi.
Mina saan pigem aru nii, et mõnede jaoks on praegune elu nagu nõukogude ajale vastandumine - kuna siis ei olnud lubatud, tuleb nüüd tingimata kinos matsutada, sest see on vabaduse tunnus.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Guest kirjutas: 24 Juun 2026 20:32
Külaline kirjutas: 24 Juun 2026 20:23
Tolmukübe kirjutas: 24 Juun 2026 15:54 Teemasse ka. Sellepärast, et on lubatud. Vene ajal sai ka enne kino üht-teist söödavat osta, aga saali sellega ei lubatud, inimesed manustasid enne filmi ära. Ja saal oli vaikne, keegi ei rääkinud kuskil. Vene ajal oli selline väljend nagu vaba Euroopa, eks see on nüüd siis kohale jõudnud... Ei usu, et ainult USA mõju, kindlalt muidugi ei tea.
Mis see vene aeg siia puutub?
Ilmselt seds, et sellest ajast pärit inimesed on harjunud kinos istuma rahus ja vaikuses ning ilma popkorni lõhnata.
Nooremad pole seda kogenud ja ei oska tahtagi.
Sama oli ju vanasti ka mujal maailmas, ilma igasuguse "vene" ajata.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas: 24 Juun 2026 20:40
Guest kirjutas: 24 Juun 2026 20:32
Külaline kirjutas: 24 Juun 2026 20:23

Mis see vene aeg siia puutub?
Ilmselt seds, et sellest ajast pärit inimesed on harjunud kinos istuma rahus ja vaikuses ning ilma popkorni lõhnata.
Nooremad pole seda kogenud ja ei oska tahtagi.
Mina saan pigem aru nii, et mõnede jaoks on praegune elu nagu nõukogude ajale vastandumine - kuna siis ei olnud lubatud, tuleb nüüd tingimata kinos matsutada, sest see on vabaduse tunnus.
Mina pole küll tähele pannud, et need vanainimesed nii hirmsasti matsutaks, pigem ikka uuem põlvkond.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas: 24 Juun 2026 20:50
Külaline kirjutas: 24 Juun 2026 20:40
Guest kirjutas: 24 Juun 2026 20:32
Ilmselt seds, et sellest ajast pärit inimesed on harjunud kinos istuma rahus ja vaikuses ning ilma popkorni lõhnata.
Nooremad pole seda kogenud ja ei oska tahtagi.
Mina saan pigem aru nii, et mõnede jaoks on praegune elu nagu nõukogude ajale vastandumine - kuna siis ei olnud lubatud, tuleb nüüd tingimata kinos matsutada, sest see on vabaduse tunnus.
Mina pole küll tähele pannud, et need vanainimesed nii hirmsasti matsutaks, pigem ikka uuem põlvkond.
No just. Ei vastandu see vanem põlvkond küll kuidagi, ei telli popkorni eriti. Nemad ikka on need, kes seda kinos söömist pahaks panevad.
Mina olen ka vanem põlvkond, kinos ei tule pähegi midagi süüa, aga ei häiri ka, kui noored seda teevad. Lõhnal pole midagi häda, kodus teeme vahel ikka.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Bing [Bot], Google [Bot] ja 3 külalist