Milliseid influencereid Te jälgite?

käsitöö, kunst, raamatud jm
Vasta
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas: 16 Juun 2026 15:37
Minu küsimus on, miks see sind küll häirib? Las inimene näitab oma elu. Raivo Hein näitab ka.
Mind igatahes häirib, sest inimene küsis raha, et ta last aidataks. Väga nõme, kui võõrad inimesed teevad lapse heaks ohverdusi, mida inimene ise ei tee. Kui öeldi, et ta mees on firmadest võtnud välja miljoneid, siis tundus niigi ebaõiglane, et äkki panustaks ise oma raha lapsesse, mitte ei küsiks seda kordades vaesemate inimeste käest. Lisaks häirib, et sama haigusega lapsi on Eestis palju ja nad elavad väga halvasti. Osadel pole abivahendeidki, rääkimata mingist kallist ravivõimalusest. Sellel perekonnal on võimalused last eksperimentaalselt ravida endalgi olemas, paljudel sama haigusega laste vanematel pole midagi, et igapäevaelugi normaalselt elada. Ja sellise pere toetuseks antakse viimanegi Lastefondi raha ära. See tundub väga ebaõiglane.
Minu küsimus on, miks te annetasite? Kõik ju teadsid nende kontosid ja rahalist seisu, see käis ka telesaadetest läbi. Mina ei anneta ja mind ei huvita, mida või kui palju nad näitavad.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Selle puhul on jah eelnevalt palju hoiatatud.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas: 16 Juun 2026 17:06 Minu küsimus on, miks te annetasite? Kõik ju teadsid nende kontosid ja rahalist seisu, see käis ka telesaadetest läbi. Mina ei anneta ja mind ei huvita, mida või kui palju nad näitavad.
Annetati, sest tegu oli abivajava lapsega. Loomulikult läheb süda haledaks. Mina ise tegelikult seekord ei annetanud. Teadlikult, pärast seda Tony lugu.
Hea meelega läheks vaataks selle kohviku üle.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

https://kroonika.delfi.ee/artikkel/1205 ... abielluvad


Järgmisel nädalal juba pulmad, ohhoo.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas: 19 Juun 2026 14:53 https://kroonika.delfi.ee/artikkel/1205 ... abielluvad


Järgmisel nädalal juba pulmad, ohhoo.
Kurb. Naine on ära tinistatud. Mõne aasta pärast tuleb sama lugu ilmsiks nagu praegu Malluka(P) kohtuasjaga on.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas: 16 Juun 2026 17:06
Külaline kirjutas: 16 Juun 2026 15:37
Minu küsimus on, miks see sind küll häirib? Las inimene näitab oma elu. Raivo Hein näitab ka.
Mind igatahes häirib, sest inimene küsis raha, et ta last aidataks. Väga nõme, kui võõrad inimesed teevad lapse heaks ohverdusi, mida inimene ise ei tee. Kui öeldi, et ta mees on firmadest võtnud välja miljoneid, siis tundus niigi ebaõiglane, et äkki panustaks ise oma raha lapsesse, mitte ei küsiks seda kordades vaesemate inimeste käest. Lisaks häirib, et sama haigusega lapsi on Eestis palju ja nad elavad väga halvasti. Osadel pole abivahendeidki, rääkimata mingist kallist ravivõimalusest. Sellel perekonnal on võimalused last eksperimentaalselt ravida endalgi olemas, paljudel sama haigusega laste vanematel pole midagi, et igapäevaelugi normaalselt elada. Ja sellise pere toetuseks antakse viimanegi Lastefondi raha ära. See tundub väga ebaõiglane.
Minu küsimus on, miks te annetasite? Kõik ju teadsid nende kontosid ja rahalist seisu, see käis ka telesaadetest läbi. Mina ei anneta ja mind ei huvita, mida või kui palju nad näitavad.
Mina isiklklikult ei annetanudki, kahju oli inimestest, kes annetasid ja tundsid kaasa, kuigi endal raha oli väga vähe.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas: 19 Juun 2026 15:57
Külaline kirjutas: 19 Juun 2026 14:53 https://kroonika.delfi.ee/artikkel/1205 ... abielluvad


Järgmisel nädalal juba pulmad, ohhoo.
Kurb. Naine on ära tinistatud. Mõne aasta pärast tuleb sama lugu ilmsiks nagu praegu Malluka(P) kohtuasjaga on.
Ei pruugi nii olla. Pigem tundub, et pada on leidnud kaane.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas: 20 Juun 2026 00:16pruugi nii olla. Pigem tundub, et pada on leidnud kaane.
Iga pott leiab oma kaane.
Pada sõimab katelt.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas: 20 Juun 2026 15:02
Külaline kirjutas: 20 Juun 2026 00:16pruugi nii olla. Pigem tundub, et pada on leidnud kaane.
Iga pott leiab oma kaane.
Pada sõimab katelt.
Pada(r) sõimab Katelt.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Minu jaoks tundub veider, et kui nüüd BSH on rase, hakkas ka M(sugulane) temaga uuesti suhtlema. Brunchil lausa käisid.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist