2. leht 2-st

Re: Kas teie meelest on sellised sõnavõtud poliitikule sobilikud?

Postitatud: 21 Juun 2026 15:42
Postitas Külaline
Külaline kirjutas: 21 Juun 2026 15:20
Külaline kirjutas: 21 Juun 2026 15:07
Külaline kirjutas: 21 Juun 2026 14:35
Meil on jah selline kultuur, et mehed ei võta vastutust oma laste eest ja arvavad, et lapsed on naiste asi. Mina panen aga iga seeliku järel plagama, kui selline soov tuleb ja ei huvita need "vanad" lapsed. See on üks põhjus, miks lapsi vähe sünnib.
Kas mehed peavad siis lapsed naistelt jõuga käest kiskuma, et üksikvanemate osakaal oleks võrdne? Kui naised soovivad ise lapsi endale jätta, siis kas peab neid selles takistama ja kui uus seelik on parem, miks mitte uus võtta?
Sellise mentaliteediga ei tulegi neid lapsi. Sinul soovitan ka lapsi mitte saada, saad kuuekümnenda eluaastani ringi lasta uute ja uute seelikute järel. Siis muidugi on kurb lõpp, siis sind enam keegi ei taha ringilaskmiseks ka.
53 aastaselt juba nii kibestunud nende seelikute pärast. Osta uus seelik ja võid ka mehele saada.