Re: Kas teie meelest on sellised sõnavõtud poliitikule sobilikud?
Postitatud: 21 Juun 2026 15:42
53 aastaselt juba nii kibestunud nende seelikute pärast. Osta uus seelik ja võid ka mehele saada.Külaline kirjutas: ↑21 Juun 2026 15:20Sellise mentaliteediga ei tulegi neid lapsi. Sinul soovitan ka lapsi mitte saada, saad kuuekümnenda eluaastani ringi lasta uute ja uute seelikute järel. Siis muidugi on kurb lõpp, siis sind enam keegi ei taha ringilaskmiseks ka.Külaline kirjutas: ↑21 Juun 2026 15:07Kas mehed peavad siis lapsed naistelt jõuga käest kiskuma, et üksikvanemate osakaal oleks võrdne? Kui naised soovivad ise lapsi endale jätta, siis kas peab neid selles takistama ja kui uus seelik on parem, miks mitte uus võtta?Külaline kirjutas: ↑21 Juun 2026 14:35
Meil on jah selline kultuur, et mehed ei võta vastutust oma laste eest ja arvavad, et lapsed on naiste asi. Mina panen aga iga seeliku järel plagama, kui selline soov tuleb ja ei huvita need "vanad" lapsed. See on üks põhjus, miks lapsi vähe sünnib.