Häiriv käitumine kinos, teatris ja kontserdil
-
Külaline
Vana hea vene film Briljantkäsi https://www.youtube.com/watch?v=MkHiu9fD820
Digitaalselt uuendatud.
Digitaalselt uuendatud.
-
Külaline
Hoo võis ta sellega sisse saada, aga kui koroona läbi sai, siis väljas söömas käimine, kus eesmärgiks oli suhtlus ja elamused, ju taastus. Pigem oli koroona nagu üks hea reklaamikampaania, kus tootetutvustus viidi kiiresti paljude võimalike tarbijateni.Guest kirjutas: ↑22 Juun 2026 13:29 Bolti turg sai hoo sisse ikkagi koroonaga.
-
Külaline
Kogu maailmas sai toidu kullerteenus hoogu koronaast. Mujal oli selleks uber jpt. Bolt ja Wolt olid ainult eestis. Aga täna on kullerteenus langemas ka mujal maailmas, konkurents suurlinnades on suur ja tasuvus väike.Külaline kirjutas: ↑22 Juun 2026 20:44Hoo võis ta sellega sisse saada, aga kui koroona läbi sai, siis väljas söömas käimine, kus eesmärgiks oli suhtlus ja elamused, ju taastus. Pigem oli koroona nagu üks hea reklaamikampaania, kus tootetutvustus viidi kiiresti paljude võimalike tarbijateni.Guest kirjutas: ↑22 Juun 2026 13:29 Bolti turg sai hoo sisse ikkagi koroonaga.
-
Külaline
Jah, no just, seda ju minagi. See koroonast saadud hoog oli ajutine, tingitud oludest. Halvad olud lõppesid, hakkas ka tellimine vähenema, sest inimestele meeldib käia väljas söömas ning enam ei olda nõus maksma hingehinda toidu koju toomise eest.Guest kirjutas: ↑22 Juun 2026 20:47Kogu maailmas sai toidu kullerteenus hoogu koronaast. Mujal oli selleks uber jpt. Bolt ja Wolt olid ainult eestis. Aga täna on kullerteenus langemas ka mujal maailmas, konkurents suurlinnades on suur ja tasuvus väike.Külaline kirjutas: ↑22 Juun 2026 20:44Hoo võis ta sellega sisse saada, aga kui koroona läbi sai, siis väljas söömas käimine, kus eesmärgiks oli suhtlus ja elamused, ju taastus. Pigem oli koroona nagu üks hea reklaamikampaania, kus tootetutvustus viidi kiiresti paljude võimalike tarbijateni.Guest kirjutas: ↑22 Juun 2026 13:29 Bolti turg sai hoo sisse ikkagi koroonaga.
-
Külaline
Jälle eksid. Inimesed on mugavad, nad ju telliks edasi aga, probleem on hoopis ettevõtetes mis kaasasid suuri investorrahasid maksmaks kulleritele raha mis motiveeriks neid toitu laiali jagama. Kuna pärast koroonat tellimused langesid, investorite rahad kadusid, siis sattusid ettevõtted raskustesse.Külaline kirjutas: ↑22 Juun 2026 20:51Jah, no just, seda ju minagi. See koroonast saadud hoog oli ajutine, tingitud oludest. Halvad olud lõppesid, hakkas ka tellimine vähenema, sest inimestele meeldib käia väljas söömas ning enam ei olda nõus maksma hingehinda toidu koju toomise eest.Guest kirjutas: ↑22 Juun 2026 20:47Kogu maailmas sai toidu kullerteenus hoogu koronaast. Mujal oli selleks uber jpt. Bolt ja Wolt olid ainult eestis. Aga täna on kullerteenus langemas ka mujal maailmas, konkurents suurlinnades on suur ja tasuvus väike.Külaline kirjutas: ↑22 Juun 2026 20:44 Hoo võis ta sellega sisse saada, aga kui koroona läbi sai, siis väljas söömas käimine, kus eesmärgiks oli suhtlus ja elamused, ju taastus. Pigem oli koroona nagu üks hea reklaamikampaania, kus tootetutvustus viidi kiiresti paljude võimalike tarbijateni.
-
Külaline
Mujal maailmas on aastakümneid pitsat ja hiina toitu koju tellitud. Vaata kasvõi 90ndate Friendsi - kogu aeg tellisid endale toitu koju. Suurlinnade kiire elutempo juures on vähestel aega, viitsimist ja oskusi midagi korralikku kokata. Tunduvalt lihtsam ja kiirem on see toit koju tellida. Sama on Eestis. Ei kao see kusagile.Guest kirjutas: ↑22 Juun 2026 20:47 Kogu maailmas sai toidu kullerteenus hoogu koronaast. Mujal oli selleks uber jpt. Bolt ja Wolt olid ainult eestis. Aga täna on kullerteenus langemas ka mujal maailmas, konkurents suurlinnades on suur ja tasuvus väike.
-
Külaline
Ikkagi erinevus, sest toona telliti midagi kindlast toidukohast. Kullerteenus on palju laiapõhjalisem, saad tellida erinevatest kohtadest toitu. Vanasti see ei olnud võimalik.Külaline kirjutas: ↑22 Juun 2026 21:00Mujal maailmas on aastakümneid pitsat ja hiina toitu koju tellitud. Vaata kasvõi 90ndate Friendsi - kogu aeg tellisid endale toitu koju. Suurlinnade kiire elutempo juures on vähestel aega, viitsimist ja oskusi midagi korralikku kokata. Tunduvalt lihtsam ja kiirem on see toit koju tellida. Sama on Eestis. Ei kao see kusagile.Guest kirjutas: ↑22 Juun 2026 20:47 Kogu maailmas sai toidu kullerteenus hoogu koronaast. Mujal oli selleks uber jpt. Bolt ja Wolt olid ainult eestis. Aga täna on kullerteenus langemas ka mujal maailmas, konkurents suurlinnades on suur ja tasuvus väike.
-
Külaline
Eks kõik asjad arenevad edasi, aga point on ju sama - sa tellid endale omale meelepärasest kohast toitu koju.Guest kirjutas: ↑22 Juun 2026 21:02Ikkagi erinevus, sest toona telliti midagi kindlast toidukohast. Kullerteenus on palju laiapõhjalisem, saad tellida erinevatest kohtadest toitu. Vanasti see ei olnud võimalik.Külaline kirjutas: ↑22 Juun 2026 21:00Mujal maailmas on aastakümneid pitsat ja hiina toitu koju tellitud. Vaata kasvõi 90ndate Friendsi - kogu aeg tellisid endale toitu koju. Suurlinnade kiire elutempo juures on vähestel aega, viitsimist ja oskusi midagi korralikku kokata. Tunduvalt lihtsam ja kiirem on see toit koju tellida. Sama on Eestis. Ei kao see kusagile.Guest kirjutas: ↑22 Juun 2026 20:47 Kogu maailmas sai toidu kullerteenus hoogu koronaast. Mujal oli selleks uber jpt. Bolt ja Wolt olid ainult eestis. Aga täna on kullerteenus langemas ka mujal maailmas, konkurents suurlinnades on suur ja tasuvus väike.
-
Külaline
???Külaline kirjutas: ↑22 Juun 2026 21:13Eks kõik asjad arenevad edasi, aga point on ju sama - sa tellid endale omale meelepärasest kohast toitu koju.Guest kirjutas: ↑22 Juun 2026 21:02Ikkagi erinevus, sest toona telliti midagi kindlast toidukohast. Kullerteenus on palju laiapõhjalisem, saad tellida erinevatest kohtadest toitu. Vanasti see ei olnud võimalik.Külaline kirjutas: ↑22 Juun 2026 21:00
Mujal maailmas on aastakümneid pitsat ja hiina toitu koju tellitud. Vaata kasvõi 90ndate Friendsi - kogu aeg tellisid endale toitu koju. Suurlinnade kiire elutempo juures on vähestel aega, viitsimist ja oskusi midagi korralikku kokata. Tunduvalt lihtsam ja kiirem on see toit koju tellida. Sama on Eestis. Ei kao see kusagile.
-
Külaline
Huvitav-huvitav, miks nad küll langesid? Kas äkki selle pärast, mida ma just ütlesin?Guest kirjutas: ↑22 Juun 2026 20:54Jälle eksid. Inimesed on mugavad, nad ju telliks edasi aga, probleem on hoopis ettevõtetes mis kaasasid suuri investorrahasid maksmaks kulleritele raha mis motiveeriks neid toitu laiali jagama. Kuna pärast koroonat tellimused langesid, investorite rahad kadusid, siis sattusid ettevõtted raskustesse.Külaline kirjutas: ↑22 Juun 2026 20:51Jah, no just, seda ju minagi. See koroonast saadud hoog oli ajutine, tingitud oludest. Halvad olud lõppesid, hakkas ka tellimine vähenema, sest inimestele meeldib käia väljas söömas ning enam ei olda nõus maksma hingehinda toidu koju toomise eest.Guest kirjutas: ↑22 Juun 2026 20:47
Kogu maailmas sai toidu kullerteenus hoogu koronaast. Mujal oli selleks uber jpt. Bolt ja Wolt olid ainult eestis. Aga täna on kullerteenus langemas ka mujal maailmas, konkurents suurlinnades on suur ja tasuvus väike.
Ei, mina ei eksinud. Sa ei räägid siit-sealt infot, aga juurpõhjus on siiski seal, et koroona sai otsa ja koos sellega ka kullersöömise hiilgeaeg, inimesed pöördusid tagasi tavapärase eluviisi juurde.
-
Külaline
Oli koroona see aeg kui telliti palju? Kas ei tehtud hoopis igavusest ise süüa?
-
Külaline
Koroona ajal mina tellisin korra nädalas toitu, sest igapäevane toidutegemine tüütas ära ja välja sööma minna ei saanud. Siis nädalavahetustel või reede õhtuti sõime midagi teistsugust. Nüüd pole mitu aastat midagi tellinud.Külaline kirjutas: ↑22 Juun 2026 22:09 Oli koroona see aeg kui telliti palju? Kas ei tehtud hoopis igavusest ise süüa?
-
Külaline
Mina tellin siiamaani ja mitu korda nädalas. Nii poest toidukaupa kui ka restoranist süüa.Guest kirjutas: ↑22 Juun 2026 22:14Koroona ajal mina tellisin korra nädalas toitu, sest igapäevane toidutegemine tüütas ära ja välja sööma minna ei saanud. Siis nädalavahetustel või reede õhtuti sõime midagi teistsugust. Nüüd pole mitu aastat midagi tellinud.Külaline kirjutas: ↑22 Juun 2026 22:09 Oli koroona see aeg kui telliti palju? Kas ei tehtud hoopis igavusest ise süüa?
-
Külaline
Poest toidukaopa tellin aastaid pidevalt, aga valmistoitu enam ammu mitte. Ära on tüüdanud.
Kes on foorumil
Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist