4. leht 4-st

Re: Kas on vahet odaval ja kallil šampoonil?

Postitatud: 20 Juun 2026 13:53
Postitas Külaline
Guest kirjutas: 20 Juun 2026 13:02
Ma võtaks 20cm maha, siis oleks need juuksed ilusad ja näeksid tervemad välja ka. Eest lõikaks järguliseks.
Mina ei võtaks midagi maha, minule meeldib nii nagu on.

Re: Kas on vahet odaval ja kallil šampoonil?

Postitatud: 20 Juun 2026 18:54
Postitas Külaline
Kuivaks blondeeritud õled.