Re: Kas on vahet odaval ja kallil šampoonil?
Postitatud: 20 Juun 2026 13:53
Mina ei võtaks midagi maha, minule meeldib nii nagu on.Guest kirjutas: ↑20 Juun 2026 13:02
Ma võtaks 20cm maha, siis oleks need juuksed ilusad ja näeksid tervemad välja ka. Eest lõikaks järguliseks.