Milline rõõm ärgata ja saada teada, et oli ainult uni
-
Külaline
Milline rõõm ärgata ja saada teada, et oli ainult uni
Nägin, et järsku oli käekott kadunud. Kuskil väljas, olin nagu poodi minemas, tahtsin helistada, telefoni ka ei olnud, see oli ju käekotis. Vaatasin ja kõndisin, et kott ju alles oli, ehk panin kuhugi maha. Siis taipasin, et mul kotis id-kaart ja pangakaardid, vaja need lukku panna, aga telefoni ei ole. Läksin siis mingisse kohvikusse häda kurtma, et laseksid mul helistada. Sain ainult öeldud, et käekott varastati ära kui teenindaja hakkas rääkima, et tal tuttav kunstnik, see teeb mulle uue käekoti. Nii korduvalt.
Kõik oli väga realistlik.
Ärkasin.
Päeval ikka ei tohi uinakut teha.
Kõik oli väga realistlik.
Ärkasin.
Päeval ikka ei tohi uinakut teha.
-
Külaline
Mingi aeg tagasi nägin unes, et olin suure kruiisilaevaga kusagil Vahemere kruiisil. Muidu oli kõik tore, aga see laev ei randunud sihtkohtades mitte sadamas vaid jäi merele ankrusse. Selleks, et maale saada, pidime umbes 100 meetrit ujuma. Mõtlesin siis, et ok, ma ei lähegi, et jään laevale ootele, aga kuna kõik teised ujusid maale, siis ma ei tahtnud viletsam olla ja hüppasin ka vette. Õnneks ärkasin just siis üles.
-
Külaline
Mul on vahel need luupainajad! Olen ihualasti meie linna üsna suurel ristmikul, tee on libe, autosid palju, ise olen pikali maas ja üritan eest ära veereda. Peaaegu jõuan tee pealt ära bussitaskusse, aga mitte veel kõnniteele. Ja siis tulebki buss! Enne lömastumist olen õnneks üles ärganud.
No ja see, et kõik hambad lihtsalt kukuvad suust ära. Vahel kukuvad niisama, vahel lihtsalt murenevad tükkideks.
Imehea on hommikul ärgata!
No ja see, et kõik hambad lihtsalt kukuvad suust ära. Vahel kukuvad niisama, vahel lihtsalt murenevad tükkideks.
Imehea on hommikul ärgata!
-
Külaline
Ma näen igal öösel umbes 3 erinevat unenägu, samas kolleeg ütleb, et ta näeb üliharva ja siis ka pea iga kord nutab. Misasja nagu?
-
Külaline
Mul hambad ära pole kukkunud, aga suu on kuiva mannat täis olnud. Muudkui sülitad seda välja, aga kohe tekib juurde ja see on mingi lõputu asi. Uhh.
-
Külaline
Ma näen pidevalt, et kas mu laps või siis auto on kadunud. Terve uni muudkui otsin ja otsin ja üles ei leiagi 
-
Külaline
Ma nägin unes, et seksisin mingi eskimoga. Nägu ei mäletagi, kasukas oli tal seljas, oli mingi väga pisike meesterahvas. Siis tuli tema naine, et kas hakkate lõpetama ka juba, mehel on vaja kalale minna. Unes ka mõtlesin, et väga veider olukord.
-
Külaline
Hammaste ja juuste välja langemist olen mina ka korduvalt näinud ja tõesti, milline rôõm on üles ärgates nentida, et see oli ainult uni.
Täna öösel aga nägin unes oma surnud isa. Ta oli joonistanud koerapildi, muidu väga ilusa, aga koeral puudus nägu.
Täna öösel aga nägin unes oma surnud isa. Ta oli joonistanud koerapildi, muidu väga ilusa, aga koeral puudus nägu.
-
Külaline
Ma näen korduvalt kus mingi suur olend või mis iganes ajab mind taga. Ükskõik kuhu ma end peidan siis leiab ta mu alati üles. Iga kord mõtlen, et see peidukas on küll selline kus ta mind ei leia, aga ometi ilmub ta mulle sinna samasse. Väga haige. Alati unes mõtlen, et okei, pean ootama kuni ta mu leiab ja ära tahab süüa vms, siis kohe kohe ärkan. Pean selle ära kannatama 


-
Külaline
Mina näen selliseid unenägusid pidevalt. Väga häirivaks on muutunud, kuna ma tihtipeale olen unenäos kas suures ahastuses või nutan. On olnud kordi, kus ärkan enda nuuksumise peale ja tänan õnne, et tegu oli vaid unenäoga.Külaline kirjutas: ↑04 Veebr 2026 23:08 Mul on vahel need luupainajad! Olen ihualasti meie linna üsna suurel ristmikul, tee on libe, autosid palju, ise olen pikali maas ja üritan eest ära veereda.
Väga tihe stsenaarium on alasti linnatänavatel ringi jooksmine. Või millegi otsimine. Pean kiiresti kuhugi jõudma, aga autot parklast üles ei leia, ning isegi auto marki ja värvi ei mäleta. Täna öösel nägin, et mu lapsi hoiti kusagil asutuses kinni. Nende kätte saamiseks pidin laste sünniaastad paberile kirjutama. Paber aga oli mingi vetsupaberilaadne asi ja vildikaga kirjutades jäi sinna vaid plekk. Mäletan, kuidas ahastuses muudkui proovisin ja proovisin, ags numbrite asemel jäid paberile vaid mingid arusaamatud lärakad. Õnneks ärkasin üles.
-
Külaline
Issake, täpselt sama! Korduvalt nähtud ihualasti autode eest ära veeremist, hammaste välja pudisemist ja lihtsalt kukkumist. Täielik õnn ärgataKülaline kirjutas: ↑04 Veebr 2026 23:08 Mul on vahel need luupainajad! Olen ihualasti meie linna üsna suurel ristmikul, tee on libe, autosid palju, ise olen pikali maas ja üritan eest ära veereda. Peaaegu jõuan tee pealt ära bussitaskusse, aga mitte veel kõnniteele. Ja siis tulebki buss! Enne lömastumist olen õnneks üles ärganud.
No ja see, et kõik hambad lihtsalt kukuvad suust ära. Vahel kukuvad niisama, vahel lihtsalt murenevad tükkideks.
Imehea on hommikul ärgata!
-
Külaline
Rasedana nägin unenägu, et unustasin beebit toita. Et panin kappi ära ja õhtul alles avastasin. Ju see oli minu alateadlik hirm, et äkki ei oska beebi eest hoolitseda. No päriselus sain siis näha, et toitmise unustamine ei tule kõne allagi, saad sellist kisa, et pakud seda toitu kümme korda päevas, peaasi, et vait jääks.
-
Külaline
Ma nägin korduvalt, et jätsin lapse voodile ja ta kukkus voodi alla. Unustasin ta sinna päevadeks ja mingil hetkel tuli meelde teda toita.Külaline kirjutas: ↑22 Juun 2026 10:52 Rasedana nägin unenägu, et unustasin beebit toita. Et panin kappi ära ja õhtul alles avastasin. Ju see oli minu alateadlik hirm, et äkki ei oska beebi eest hoolitseda. No päriselus sain siis näha, et toitmise unustamine ei tule kõne allagi, saad sellist kisa, et pakud seda toitu kümme korda päevas, peaasi, et vait jääks.
-
Külaline
Mina tulin ära suurest kliinikust, kus ma tegin öövalveid. Nüüd näen unes, kuidas ma olen öövalves ja mis siis saab. Jubedad uned. Nii hea on ärgata ja teada, et ma ei tööta enam seal.
Kes on foorumil
Kasutajad foorumit lugemas: Google [Bot], Semrush [Bot] ja 2 külalist