Tööturu olukord

Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas: 21 Juun 2026 09:49
Guest kirjutas: 21 Juun 2026 09:36

mis juttu sa ajad? matemaatikaõpetaja võib 102 ka olla :D
Kui on valida 35-aastase ja 65-aastase matemaatikaõpetaja vahel, siis ilmselgelt valitakse 35-aastane ja õigesti tehakse ka.
Mis see 35 aastane siis nii palju parem on lihtsalt sellepärast, et ta on noorem? Oleneb ikka õpetamisoskusest, mitte vanusest.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Guest kirjutas: 21 Juun 2026 09:49
Guest kirjutas: 21 Juun 2026 09:36

mis juttu sa ajad? matemaatikaõpetaja võib 102 ka olla :D
Kui on valida 35-aastase ja 65-aastase matemaatikaõpetaja vahel, siis ilmselgelt valitakse 35-aastane ja õigesti tehakse ka.
ei ole valida. ka 102 aastast ei ole valida, sellepärast see ongi kindlapeale minek.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Eks hädaolukorras võetakse.
Kui firmas on juhtkond 30-40 ja personalitöötaja ka noor, siis lendavad vanemate inimeste CV-d kohe prügihunti. Noorematele piisab oma vanematelt kuuldud juttudestki..aga nõukaajal oli...
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Naiste palkamise osatähtsust surutakse peale, nii võiks vanuselise jaotusega ka olla.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Guest kirjutas: 21 Juun 2026 13:05 Naiste palkamise osatähtsust surutakse peale, nii võiks vanuselise jaotusega ka olla.
Mulle oleks see suur kergendus. Olen 57, tervis lubab veel tööd teha küll, isiklik elu ka enam ei sega, ainult tööandjatelt tulevad järjest äraütlevad vastused, isegi nendest kohtadest, milles mul on pikaajaline kogemus. Ja pensionini on veel 10 aastat aega...
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline