2. leht 3-st

Re: Armuvalu kasvatab?

Postitatud: 22 Juun 2026 11:07
Postitas Külaline
Külaline kirjutas: 22 Juun 2026 11:02 Valu võib kasvatada küll. Näiteks kui ise teed midagi valesti ja sellepärast jäetakse sind maha. See on õppimise koht. Näiteks minu eks pettis ja jõi. Jätsin ta maha ja ta järgmise naisega parandas ennast. Enam ei petnud, aga jõi edasi. See naine jättis ta ka maha, äkki nüüd jätab joomise ka maha, siis võib tal kolmas suhe tulla pikem. Või siis loob suhte naisega, kes ka joob, siis teda ei häiri. Igatahes õppimise koht.
Ikka elad oma eksi elu? Joomine on sõltuvushaigus ja tänapäeval on juba tablett olemas, võtad sisse ja joomahuvi kaob, peab seda perearstilt küsima. Lisaks ka kaalulangetusravimid vähendavad alkoholiisu.

Re: Armuvalu kasvatab?

Postitatud: 22 Juun 2026 11:28
Postitas Külaline
Külaline kirjutas: 22 Juun 2026 11:02Valu võib kasvatada küll. Näiteks kui ise teed midagi valesti ja sellepärast jäetakse sind maha. See on õppimise koht.
Seda jah kui jäetakse maha. Selleks peab juba suhtes olema. Aga kui soovitud suhet mitte kunagi üldse ei tekigi.
Mida sellest õppida?

Re: Armuvalu kasvatab?

Postitatud: 22 Juun 2026 12:22
Postitas Külaline
Külaline kirjutas: 22 Juun 2026 11:07
Külaline kirjutas: 22 Juun 2026 11:02 Valu võib kasvatada küll. Näiteks kui ise teed midagi valesti ja sellepärast jäetakse sind maha. See on õppimise koht. Näiteks minu eks pettis ja jõi. Jätsin ta maha ja ta järgmise naisega parandas ennast. Enam ei petnud, aga jõi edasi. See naine jättis ta ka maha, äkki nüüd jätab joomise ka maha, siis võib tal kolmas suhe tulla pikem. Või siis loob suhte naisega, kes ka joob, siis teda ei häiri. Igatahes õppimise koht.
Ikka elad oma eksi elu? Joomine on sõltuvushaigus ja tänapäeval on juba tablett olemas, võtad sisse ja joomahuvi kaob, peab seda perearstilt küsima. Lisaks ka kaalulangetusravimid vähendavad alkoholiisu.
Ei tea, joodikuid ikka kõik kohad täis. Miks nad siis ei küsi seda tabletti ega tegele sellega. Võib-olla tahavadki juua. Eks see olegi oma valik, lihtsalt mittejoov naine siis nendega ei taha olla. Joodik küll ise arvab, et naine kannatagu ära, sest temale meeldib juua, aga midagi teha pole, naised ei soovi joodikut.

Re: Armuvalu kasvatab?

Postitatud: 22 Juun 2026 12:24
Postitas Külaline
Külaline kirjutas: 22 Juun 2026 11:28
Külaline kirjutas: 22 Juun 2026 11:02Valu võib kasvatada küll. Näiteks kui ise teed midagi valesti ja sellepärast jäetakse sind maha. See on õppimise koht.
Seda jah kui jäetakse maha. Selleks peab juba suhtes olema. Aga kui soovitud suhet mitte kunagi üldse ei tekigi.
Mida sellest õppida?
Siis ongi ju lihtsam ka, see inimene pole sind kunagi tahtnudki, temale sa ei meeldi. Võtad teadmiseks ja ei suhtle selle inimesega. Kui mingit suhet pole, siis selline platooniline armumine läheb mingil ajal üle. Mõni muidugi satub kinnisideede küüsi, sellega saab ka tegeleda.

Re: Armuvalu kasvatab?

Postitatud: 22 Juun 2026 12:27
Postitas Külaline
Külaline kirjutas: 22 Juun 2026 12:22
Külaline kirjutas: 22 Juun 2026 11:07
Külaline kirjutas: 22 Juun 2026 11:02 Valu võib kasvatada küll. Näiteks kui ise teed midagi valesti ja sellepärast jäetakse sind maha. See on õppimise koht. Näiteks minu eks pettis ja jõi. Jätsin ta maha ja ta järgmise naisega parandas ennast. Enam ei petnud, aga jõi edasi. See naine jättis ta ka maha, äkki nüüd jätab joomise ka maha, siis võib tal kolmas suhe tulla pikem. Või siis loob suhte naisega, kes ka joob, siis teda ei häiri. Igatahes õppimise koht.
Ikka elad oma eksi elu? Joomine on sõltuvushaigus ja tänapäeval on juba tablett olemas, võtad sisse ja joomahuvi kaob, peab seda perearstilt küsima. Lisaks ka kaalulangetusravimid vähendavad alkoholiisu.
Ei tea, joodikuid ikka kõik kohad täis. Miks nad siis ei küsi seda tabletti ega tegele sellega. Võib-olla tahavadki juua. Eks see olegi oma valik, lihtsalt mittejoov naine siis nendega ei taha olla. Joodik küll ise arvab, et naine kannatagu ära, sest temale meeldib juua, aga midagi teha pole, naised ei soovi joodikut.
Äkki nad joovadki sinu pärast, joovad sind ilusaks. Jutt on sul küll väga väga kibestunud. Kas tõesti sinu ainuke mees oli joodik ja jättis su parema naise pärast maha ja surmatunnini räägid sellest?

Re: Armuvalu kasvatab?

Postitatud: 22 Juun 2026 12:30
Postitas Külaline
Külaline kirjutas: 22 Juun 2026 12:27
Külaline kirjutas: 22 Juun 2026 12:22
Külaline kirjutas: 22 Juun 2026 11:07

Ikka elad oma eksi elu? Joomine on sõltuvushaigus ja tänapäeval on juba tablett olemas, võtad sisse ja joomahuvi kaob, peab seda perearstilt küsima. Lisaks ka kaalulangetusravimid vähendavad alkoholiisu.
Ei tea, joodikuid ikka kõik kohad täis. Miks nad siis ei küsi seda tabletti ega tegele sellega. Võib-olla tahavadki juua. Eks see olegi oma valik, lihtsalt mittejoov naine siis nendega ei taha olla. Joodik küll ise arvab, et naine kannatagu ära, sest temale meeldib juua, aga midagi teha pole, naised ei soovi joodikut.
Äkki nad joovadki sinu pärast, joovad sind ilusaks. Jutt on sul küll väga väga kibestunud. Kas tõesti sinu ainuke mees oli joodik ja jättis su parema naise pärast maha ja surmatunnini räägid sellest?
Ei, mulle on ainult üks joodik sattunud, kelle jätsin maha. Tema tahtis väga mind tagasi, aga joodikutega pole midagi teha, see elu on talumatu. Saan aru, et sina ka jood, et nii valuliselt reageerid. Mine küsi sealt perearstilt siis tabletti, tundub, et sinu joomine on väga kontrolli alt väljas.

Re: Armuvalu kasvatab?

Postitatud: 22 Juun 2026 12:43
Postitas Külaline
Külaline kirjutas: 22 Juun 2026 12:30
Külaline kirjutas: 22 Juun 2026 12:27
Külaline kirjutas: 22 Juun 2026 12:22

Ei tea, joodikuid ikka kõik kohad täis. Miks nad siis ei küsi seda tabletti ega tegele sellega. Võib-olla tahavadki juua. Eks see olegi oma valik, lihtsalt mittejoov naine siis nendega ei taha olla. Joodik küll ise arvab, et naine kannatagu ära, sest temale meeldib juua, aga midagi teha pole, naised ei soovi joodikut.
Äkki nad joovadki sinu pärast, joovad sind ilusaks. Jutt on sul küll väga väga kibestunud. Kas tõesti sinu ainuke mees oli joodik ja jättis su parema naise pärast maha ja surmatunnini räägid sellest?
Ei, mulle on ainult üks joodik sattunud, kelle jätsin maha. Tema tahtis väga mind tagasi, aga joodikutega pole midagi teha, see elu on talumatu. Saan aru, et sina ka jood, et nii valuliselt reageerid. Mine küsi sealt perearstilt siis tabletti, tundub, et sinu joomine on väga kontrolli alt väljas.
Ega sa ise ka vist kaine hetkel ole, lõõgastud sedasi maailma muredest.

Re: Armuvalu kasvatab?

Postitatud: 22 Juun 2026 12:49
Postitas Külaline
Külaline kirjutas: 22 Juun 2026 11:28
Külaline kirjutas: 22 Juun 2026 11:02Valu võib kasvatada küll. Näiteks kui ise teed midagi valesti ja sellepärast jäetakse sind maha. See on õppimise koht.
Seda jah kui jäetakse maha. Selleks peab juba suhtes olema. Aga kui soovitud suhet mitte kunagi üldse ei tekigi.
Mida sellest õppida?
Siis järelikult polnud sinu jaoks õige inimene. Õpidki edasi minema ja lahti laskma.

Re: Armuvalu kasvatab?

Postitatud: 22 Juun 2026 12:59
Postitas Külaline
Külaline kirjutas: 22 Juun 2026 12:49
Külaline kirjutas: 22 Juun 2026 11:28
Külaline kirjutas: 22 Juun 2026 11:02Valu võib kasvatada küll. Näiteks kui ise teed midagi valesti ja sellepärast jäetakse sind maha. See on õppimise koht.
Seda jah kui jäetakse maha. Selleks peab juba suhtes olema. Aga kui soovitud suhet mitte kunagi üldse ei tekigi.
Mida sellest õppida?
Siis järelikult polnud sinu jaoks õige inimene. Õpidki edasi minema ja lahti laskma.
Sul see õppimine on nagu parool juba. Lenin ka lastele rääkis - õppige, õppige, õppige.

Re: Armuvalu kasvatab?

Postitatud: 22 Juun 2026 14:16
Postitas Külaline
Külaline kirjutas: 22 Juun 2026 12:24
Seda jah kui jäetakse maha. Selleks peab juba suhtes olema. Aga kui soovitud suhet mitte kunagi üldse ei tekigi.
Mida sellest õppida?
Siis ongi ju lihtsam ka, see inimene pole sind kunagi tahtnudki, temale sa ei meeldi. Võtad teadmiseks ja ei suhtle selle inimesega. Kui mingit suhet pole, siis selline platooniline armumine läheb mingil ajal üle. Mõni muidugi satub kinnisideede küüsi, sellega saab ka tegeleda.
Mul siis see kinnisidee, millega ma peaksin tegelema?

Re: Armuvalu kasvatab?

Postitatud: 22 Juun 2026 14:26
Postitas Külaline
Guest kirjutas: 22 Juun 2026 14:16
Külaline kirjutas: 22 Juun 2026 12:24
Seda jah kui jäetakse maha. Selleks peab juba suhtes olema. Aga kui soovitud suhet mitte kunagi üldse ei tekigi.
Mida sellest õppida?
Siis ongi ju lihtsam ka, see inimene pole sind kunagi tahtnudki, temale sa ei meeldi. Võtad teadmiseks ja ei suhtle selle inimesega. Kui mingit suhet pole, siis selline platooniline armumine läheb mingil ajal üle. Mõni muidugi satub kinnisideede küüsi, sellega saab ka tegeleda.
Mul siis see kinnisidee, millega ma peaksin tegelema?
Esimesel leheküljel anti raamatusoovitus. Toimib nii päris kui fantaasiasuhete puhul.

Kui inimene kuude ja aastate viisi armuvalus piinleb, siis see on valik, mitte paratamatus.

Re: Armuvalu kasvatab?

Postitatud: 22 Juun 2026 14:28
Postitas Külaline
Külaline kirjutas: 22 Juun 2026 14:26
Guest kirjutas: 22 Juun 2026 14:16
Külaline kirjutas: 22 Juun 2026 12:24
Siis ongi ju lihtsam ka, see inimene pole sind kunagi tahtnudki, temale sa ei meeldi. Võtad teadmiseks ja ei suhtle selle inimesega. Kui mingit suhet pole, siis selline platooniline armumine läheb mingil ajal üle. Mõni muidugi satub kinnisideede küüsi, sellega saab ka tegeleda.
Mul siis see kinnisidee, millega ma peaksin tegelema?
Esimesel leheküljel anti raamatusoovitus. Toimib nii päris kui fantaasiasuhete puhul.

Kui inimene kuude ja aastate viisi armuvalus piinleb, siis see on valik, mitte paratamatus.
Ma nimetaks seda hoopis depressiooniks.

Re: Armuvalu kasvatab?

Postitatud: 22 Juun 2026 14:40
Postitas Külaline
Külaline kirjutas: 22 Juun 2026 14:26Kui inimene kuude ja aastate viisi armuvalus piinleb, siis see on valik, mitte paratamatus.
Ja kuidas ümber valida?

Re: Armuvalu kasvatab?

Postitatud: 22 Juun 2026 14:41
Postitas Külaline
Külaline kirjutas: 22 Juun 2026 14:28
Külaline kirjutas: 22 Juun 2026 14:26
Guest kirjutas: 22 Juun 2026 14:16
Mul siis see kinnisidee, millega ma peaksin tegelema?
Esimesel leheküljel anti raamatusoovitus. Toimib nii päris kui fantaasiasuhete puhul.

Kui inimene kuude ja aastate viisi armuvalus piinleb, siis see on valik, mitte paratamatus.
Ma nimetaks seda hoopis depressiooniks.
See ei ole depressioon. Depressioon oleks siis, kui kka oleksid kurb, isegi kui sul on see suur armastus kodus ootamas.

Re: Armuvalu kasvatab?

Postitatud: 22 Juun 2026 14:48
Postitas Külaline
Külaline kirjutas: 22 Juun 2026 14:40
Külaline kirjutas: 22 Juun 2026 14:26Kui inimene kuude ja aastate viisi armuvalus piinleb, siis see on valik, mitte paratamatus.
Ja kuidas ümber valida?
Öeldakse - maailma reaalsusest saavad kõige paremini aru vaesed mehed ja inetud naised.
Vaest meest ei märka ükski naine ja inetut naist ükski mees. Nemad näevadki milline on elu kus oled üksi ja kui armutakse ja see lõppeb kehvasti, siis uut armastust leida on väga raske kuna lihtsalt pole raha või välimust peibutada teisi.
Õhtulehes on täna kahe klouni pulm ja Silvia hõiskas, et abielluks selle mehega ka ilma tema rahata. Aga ausalt, kui sellel mehel raha ei oleks, siis ega vist ikka ei abielluks arvestades kui palju Silvial neid kavalere on juba olnud.

Ümber valida saabki kui on valikut valida.

Re: Armuvalu kasvatab?

Postitatud: 22 Juun 2026 15:20
Postitas Külaline
Külaline kirjutas: 22 Juun 2026 14:48
Ja kuidas ümber valida?
Ümber valida saabki kui on valikut valida.
Ehk kui mul valikut valida pole, siis see mul jääbki.
Viimati olid tunded ja armumine umbes 20 a tagasi. Siis oli juba hullusti.
Ja nüüd tunded võtavad mult viimast, mida võtta annab.
Äkki peab uut armumist 20a ootama.

Re: Armuvalu kasvatab?

Postitatud: 22 Juun 2026 15:27
Postitas Külaline
Seepärast inimesed ongi üksikud ja jahuvad 20 aastat hiljem oma eksist.

Re: Armuvalu kasvatab?

Postitatud: 22 Juun 2026 15:39
Postitas Külaline
Guest kirjutas: 22 Juun 2026 14:40
Külaline kirjutas: 22 Juun 2026 14:26Kui inimene kuude ja aastate viisi armuvalus piinleb, siis see on valik, mitte paratamatus.
Ja kuidas ümber valida?
Kas sa õngitsed lihtsalt tühja koha pealt siia teemasse vastuseid? Ümber validki niimoodi, et teed otsuse muuta oma mõttemustreid ja seeläbi eluga edasi minna. Kui omal jõul seda teha ei oska, siis lähed terapeudi juurde või ostad nimetatud raamatu ja teed sealsed 30 ülesannet läbi.

Re: Armuvalu kasvatab?

Postitatud: 22 Juun 2026 16:17
Postitas Külaline
Külaline kirjutas: 22 Juun 2026 11:02 Valu võib kasvatada küll. Näiteks kui ise teed midagi valesti ja sellepärast jäetakse sind maha. See on õppimise koht. Näiteks minu eks pettis ja jõi. Jätsin ta maha ja ta järgmise naisega parandas ennast. Enam ei petnud, aga jõi edasi. See naine jättis ta ka maha, äkki nüüd jätab joomise ka maha, siis võib tal kolmas suhe tulla pikem. Või siis loob suhte naisega, kes ka joob, siis teda ei häiri. Igatahes õppimise koht.
Sa ei saa ju seda kuidagi teada, et ta uut naist ei petnud. Tõenäoliselt pettis, sest petjad üldjuhul ei muutu, lihtsalt varjas paremini.

Re: Armuvalu kasvatab?

Postitatud: 22 Juun 2026 16:31
Postitas Külaline
Külaline kirjutas: 22 Juun 2026 16:17
Külaline kirjutas: 22 Juun 2026 11:02 Valu võib kasvatada küll. Näiteks kui ise teed midagi valesti ja sellepärast jäetakse sind maha. See on õppimise koht. Näiteks minu eks pettis ja jõi. Jätsin ta maha ja ta järgmise naisega parandas ennast. Enam ei petnud, aga jõi edasi. See naine jättis ta ka maha, äkki nüüd jätab joomise ka maha, siis võib tal kolmas suhe tulla pikem. Või siis loob suhte naisega, kes ka joob, siis teda ei häiri. Igatahes õppimise koht.
Sa ei saa ju seda kuidagi teada, et ta uut naist ei petnud. Tõenäoliselt pettis, sest petjad üldjuhul ei muutu, lihtsalt varjas paremini.
Miks petmine sulle haiget teeb?