1. leht 2-st

See Ameerika Wc- teema

Postitatud: 18 Juun 2026 22:37
Postitas Mupsik
Nüüd terve nädal igas kanalis kajastab seda. Minu arvates tegi isa õieti, et viis oma kaks tütart naiste wc-sse.
Täiesti ajuvaba, et talle selle pärast politsei kutsuti.
Kuhu siis nad minema oleks pidanud? Kui puudub sooneutraalne wc?

Re: See Ameerika Wc- teema

Postitatud: 18 Juun 2026 22:52
Postitas Külaline
Pole kuulnud ega näinud sellest midagi.

Re: See Ameerika Wc- teema

Postitatud: 18 Juun 2026 23:14
Postitas Külaline
Jah, tegi õigesti.
Naiste wc-s on kabiinid ja mees/ see isa/ paljaste pepudega naisi ei näe nagunii, kui ta on oma tütarde pärast naiste wc-s..

Re: See Ameerika Wc- teema

Postitatud: 18 Juun 2026 23:18
Postitas Mupsik
Kui inglise keelt mõistad.
Mu FB oli küll see üsna aktiivne teema.
https://eu.montgomeryadvertiser.com/sto ... 590649007/

Re: See Ameerika Wc- teema

Postitatud: 19 Juun 2026 08:22
Postitas Külaline
Täitsa eluline olukord, mis võib ette tulla.
Kus wc-s peaks isa tütardega käima. Meeste või naiste omas

Re: See Ameerika Wc- teema

Postitatud: 19 Juun 2026 08:40
Postitas Külaline
Külaline kirjutas: 19 Juun 2026 08:39Võta palderjani ja mine tee õues üks pikem tiir, rahustab närvi!
Ei saa, tahan Ameerika peldikukultuuri arutada!!!

Re: See Ameerika Wc- teema

Postitatud: 19 Juun 2026 10:30
Postitas Mupsik
Miks see jabur on? Eestis võib ju täpselt sama situatsioon tekkida. Sest igalpool pole neutraalseis vetse. Invavetsu kasutust peetakse ka ebasobivaks, kui invaliid pole. Siin juba siunati selle pärast. Või Eestis käivad tüdrukutega ainult emad vetsus? Isad vedelevad kodus diivanil?

Re: See Ameerika Wc- teema

Postitatud: 19 Juun 2026 11:27
Postitas Külaline
Mupsik kirjutas: 19 Juun 2026 10:30 Miks see jabur on? Eestis võib ju täpselt sama situatsioon tekkida. Sest igalpool pole neutraalseis vetse. Invavetsu kasutust peetakse ka ebasobivaks, kui invaliid pole. Siin juba siunati selle pärast. Või Eestis käivad tüdrukutega ainult emad vetsus? Isad vedelevad kodus diivanil?
Mina ei saa aru, miks sellest ikkagi nii suur probleem tekkis. Tavaline olukord ju. Skandinaavias poleks keegi midagi öelda julgenud. Siin kasutavad emad oma väikeste poegadega basseinis ujumas käies naiste riietusruumi ja ma pole küll näinud, et keegi viltu vaataks.

Re: See Ameerika Wc- teema

Postitatud: 19 Juun 2026 11:33
Postitas Külaline
Külaline kirjutas: 19 Juun 2026 11:27
Mupsik kirjutas: 19 Juun 2026 10:30 Miks see jabur on? Eestis võib ju täpselt sama situatsioon tekkida. Sest igalpool pole neutraalseis vetse. Invavetsu kasutust peetakse ka ebasobivaks, kui invaliid pole. Siin juba siunati selle pärast. Või Eestis käivad tüdrukutega ainult emad vetsus? Isad vedelevad kodus diivanil?
Mina ei saa aru, miks sellest ikkagi nii suur probleem tekkis. Tavaline olukord ju. Skandinaavias poleks keegi midagi öelda julgenud. Siin kasutavad emad oma väikeste poegadega basseinis ujumas käies naiste riietusruumi ja ma pole küll näinud, et keegi viltu vaataks.
Sest mõni inimene on lihtsalt nõme ja meessoost "Karen" keda häirib igasugune pisemgi asi.
See mees, kes helistas sai trahvi politseilt valeväljakutse eest ja vallandati oma töökohas.

Re: See Ameerika Wc- teema

Postitatud: 19 Juun 2026 11:53
Postitas Külaline
Külaline kirjutas: 19 Juun 2026 11:33Sest mõni inimene on lihtsalt nõme ja meessoost "Karen" keda häirib igasugune pisemgi asi.
See mees, kes helistas sai trahvi politseilt valeväljakutse eest ja vallandati oma töökohas.
See töökoht oli siis eriti karen...

Re: See Ameerika Wc- teema

Postitatud: 19 Juun 2026 12:15
Postitas Külaline
Külaline kirjutas: 19 Juun 2026 11:53
Külaline kirjutas: 19 Juun 2026 11:33Sest mõni inimene on lihtsalt nõme ja meessoost "Karen" keda häirib igasugune pisemgi asi.
See mees, kes helistas sai trahvi politseilt valeväljakutse eest ja vallandati oma töökohas.
See töökoht oli siis eriti karen...
Vastupidi ju.

Re: See Ameerika Wc- teema

Postitatud: 19 Juun 2026 12:17
Postitas Külaline
Külaline kirjutas: 19 Juun 2026 12:15
Külaline kirjutas: 19 Juun 2026 11:53
Külaline kirjutas: 19 Juun 2026 11:33Sest mõni inimene on lihtsalt nõme ja meessoost "Karen" keda häirib igasugune pisemgi asi.
See mees, kes helistas sai trahvi politseilt valeväljakutse eest ja vallandati oma töökohas.
See töökoht oli siis eriti karen...
Vastupidi ju.
Sellise asja eest vallandada?

Re: See Ameerika Wc- teema

Postitatud: 19 Juun 2026 12:21
Postitas Külaline
Külaline kirjutas: 19 Juun 2026 12:17
Külaline kirjutas: 19 Juun 2026 12:15
Külaline kirjutas: 19 Juun 2026 11:53

See töökoht oli siis eriti karen...
Vastupidi ju.
Sellise asja eest vallandada?
Eks oleneb muidugi mis valdkonnas ta töötas. Osades suurfirmadel on ka täitsa moraalne kompass olemas ja nad ei taha sellist avalikult probleeme tekitavat töötajat oma firma nimistusse.

Re: See Ameerika Wc- teema

Postitatud: 19 Juun 2026 14:05
Postitas Külaline
Külaline kirjutas: 19 Juun 2026 12:21
Külaline kirjutas: 19 Juun 2026 12:17
Külaline kirjutas: 19 Juun 2026 12:15

Vastupidi ju.
Sellise asja eest vallandada?
Eks oleneb muidugi mis valdkonnas ta töötas. Osades suurfirmadel on ka täitsa moraalne kompass olemas ja nad ei taha sellist avalikult probleeme tekitavat töötajat oma firma nimistusse.
Eesti seadusandlus küll ei luba mingi moraalse kompassi eest vallandada. Vallandada saad tööalaste rikkumiste mitte pealekaebamise eest töövälisel ajal.

Re: See Ameerika Wc- teema

Postitatud: 19 Juun 2026 14:09
Postitas Külaline
Külaline kirjutas: 19 Juun 2026 14:05 Eesti seadusandlus küll ei luba mingi moraalse kompassi eest vallandada. Vallandada saad tööalaste rikkumiste mitte pealekaebamise eest töövälisel ajal.
Aga mille eest need vaktsineerimisest keeldunud piirivalve/politsei töötajad vallandati? Allumatus? Mäletan justkui, et toona räägiti pidevalt "moraalsest kohustusest" ennast vaktsineerida.

Re: See Ameerika Wc- teema

Postitatud: 20 Juun 2026 04:36
Postitas Külaline
"Eks oleneb muidugi mis valdkonnas ta töötas. Osades suurfirmadel on ka täitsa moraalne kompass olemas ja nad ei taha sellist avalikult probleeme tekitavat töötajat oma firma nimistusse."

Kujutad ette kui probleemne, kasvatab tütreid ja kui neil on häda, viib neid tualetti.
Ta oleks siis pidanud neid meeste tualetti pissuaari juurde viima?

Re: See Ameerika Wc- teema

Postitatud: 20 Juun 2026 15:18
Postitas Külaline
Mitte üheski kanalis ei kajastu.

Re: See Ameerika Wc- teema

Postitatud: 20 Juun 2026 18:36
Postitas kolja
Guest kirjutas: 20 Juun 2026 04:36 "Eks oleneb muidugi mis valdkonnas ta töötas. Osades suurfirmadel on ka täitsa moraalne kompass olemas ja nad ei taha sellist avalikult probleeme tekitavat töötajat oma firma nimistusse."

Kujutad ette kui probleemne, kasvatab tütreid ja kui neil on häda, viib neid tualetti.
Ta oleks siis pidanud neid meeste tualetti pissuaari juurde viima?
Sul on järg sassi läinud. Mitte tüdrukute isa, vaid see karen, kes talle politsei kutsus, jäi töökohast ilma. Lisaks veel trahv valeväljakutse eest.

Re: See Ameerika Wc- teema

Postitatud: 20 Juun 2026 18:36
Postitas kolja
Mupsik kirjutas: 18 Juun 2026 22:37 Nüüd terve nädal igas kanalis kajastab seda. Minu arvates tegi isa õieti, et viis oma kaks tütart naiste wc-sse.
Täiesti ajuvaba, et talle selle pärast politsei kutsuti.
Kuhu siis nad minema oleks pidanud? Kui puudub sooneutraalne wc?
Minu meelest polnud see mitte Ameerikas, vaid UK-s.

Re: See Ameerika Wc- teema

Postitatud: 20 Juun 2026 18:37
Postitas Külaline
Guest kirjutas: 20 Juun 2026 15:18 Mitte üheski kanalis ei kajastu.
Sest see on sotsmeedia " uudis". Lugu mis levinud.
Teema käitumisest ja suhtumisest, mitte mingi eriti oluline sündmus.