See Ameerika Wc- teema

vana hea klassika
Mupsik
Teerajaja
Postitusi: 122
Liitunud: 07 Juun 2024 13:16

See Ameerika Wc- teema

Postitus Postitas Mupsik »

Nüüd terve nädal igas kanalis kajastab seda. Minu arvates tegi isa õieti, et viis oma kaks tütart naiste wc-sse.
Täiesti ajuvaba, et talle selle pärast politsei kutsuti.
Kuhu siis nad minema oleks pidanud? Kui puudub sooneutraalne wc?
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Pole kuulnud ega näinud sellest midagi.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Jah, tegi õigesti.
Naiste wc-s on kabiinid ja mees/ see isa/ paljaste pepudega naisi ei näe nagunii, kui ta on oma tütarde pärast naiste wc-s..
Mupsik
Teerajaja
Postitusi: 122
Liitunud: 07 Juun 2024 13:16

Postitus Postitas Mupsik »

Kui inglise keelt mõistad.
Mu FB oli küll see üsna aktiivne teema.
https://eu.montgomeryadvertiser.com/sto ... 590649007/
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Täitsa eluline olukord, mis võib ette tulla.
Kus wc-s peaks isa tütardega käima. Meeste või naiste omas
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas: 19 Juun 2026 08:39Võta palderjani ja mine tee õues üks pikem tiir, rahustab närvi!
Ei saa, tahan Ameerika peldikukultuuri arutada!!!
Mupsik
Teerajaja
Postitusi: 122
Liitunud: 07 Juun 2024 13:16

Postitus Postitas Mupsik »

Miks see jabur on? Eestis võib ju täpselt sama situatsioon tekkida. Sest igalpool pole neutraalseis vetse. Invavetsu kasutust peetakse ka ebasobivaks, kui invaliid pole. Siin juba siunati selle pärast. Või Eestis käivad tüdrukutega ainult emad vetsus? Isad vedelevad kodus diivanil?
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Mupsik kirjutas: 19 Juun 2026 10:30 Miks see jabur on? Eestis võib ju täpselt sama situatsioon tekkida. Sest igalpool pole neutraalseis vetse. Invavetsu kasutust peetakse ka ebasobivaks, kui invaliid pole. Siin juba siunati selle pärast. Või Eestis käivad tüdrukutega ainult emad vetsus? Isad vedelevad kodus diivanil?
Mina ei saa aru, miks sellest ikkagi nii suur probleem tekkis. Tavaline olukord ju. Skandinaavias poleks keegi midagi öelda julgenud. Siin kasutavad emad oma väikeste poegadega basseinis ujumas käies naiste riietusruumi ja ma pole küll näinud, et keegi viltu vaataks.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas: 19 Juun 2026 11:27
Mupsik kirjutas: 19 Juun 2026 10:30 Miks see jabur on? Eestis võib ju täpselt sama situatsioon tekkida. Sest igalpool pole neutraalseis vetse. Invavetsu kasutust peetakse ka ebasobivaks, kui invaliid pole. Siin juba siunati selle pärast. Või Eestis käivad tüdrukutega ainult emad vetsus? Isad vedelevad kodus diivanil?
Mina ei saa aru, miks sellest ikkagi nii suur probleem tekkis. Tavaline olukord ju. Skandinaavias poleks keegi midagi öelda julgenud. Siin kasutavad emad oma väikeste poegadega basseinis ujumas käies naiste riietusruumi ja ma pole küll näinud, et keegi viltu vaataks.
Sest mõni inimene on lihtsalt nõme ja meessoost "Karen" keda häirib igasugune pisemgi asi.
See mees, kes helistas sai trahvi politseilt valeväljakutse eest ja vallandati oma töökohas.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas: 19 Juun 2026 11:33Sest mõni inimene on lihtsalt nõme ja meessoost "Karen" keda häirib igasugune pisemgi asi.
See mees, kes helistas sai trahvi politseilt valeväljakutse eest ja vallandati oma töökohas.
See töökoht oli siis eriti karen...
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas: 19 Juun 2026 11:53
Külaline kirjutas: 19 Juun 2026 11:33Sest mõni inimene on lihtsalt nõme ja meessoost "Karen" keda häirib igasugune pisemgi asi.
See mees, kes helistas sai trahvi politseilt valeväljakutse eest ja vallandati oma töökohas.
See töökoht oli siis eriti karen...
Vastupidi ju.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas: 19 Juun 2026 12:15
Külaline kirjutas: 19 Juun 2026 11:53
Külaline kirjutas: 19 Juun 2026 11:33Sest mõni inimene on lihtsalt nõme ja meessoost "Karen" keda häirib igasugune pisemgi asi.
See mees, kes helistas sai trahvi politseilt valeväljakutse eest ja vallandati oma töökohas.
See töökoht oli siis eriti karen...
Vastupidi ju.
Sellise asja eest vallandada?
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas: 19 Juun 2026 12:17
Külaline kirjutas: 19 Juun 2026 12:15
Külaline kirjutas: 19 Juun 2026 11:53

See töökoht oli siis eriti karen...
Vastupidi ju.
Sellise asja eest vallandada?
Eks oleneb muidugi mis valdkonnas ta töötas. Osades suurfirmadel on ka täitsa moraalne kompass olemas ja nad ei taha sellist avalikult probleeme tekitavat töötajat oma firma nimistusse.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas: 19 Juun 2026 12:21
Külaline kirjutas: 19 Juun 2026 12:17
Külaline kirjutas: 19 Juun 2026 12:15

Vastupidi ju.
Sellise asja eest vallandada?
Eks oleneb muidugi mis valdkonnas ta töötas. Osades suurfirmadel on ka täitsa moraalne kompass olemas ja nad ei taha sellist avalikult probleeme tekitavat töötajat oma firma nimistusse.
Eesti seadusandlus küll ei luba mingi moraalse kompassi eest vallandada. Vallandada saad tööalaste rikkumiste mitte pealekaebamise eest töövälisel ajal.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas: 19 Juun 2026 14:05 Eesti seadusandlus küll ei luba mingi moraalse kompassi eest vallandada. Vallandada saad tööalaste rikkumiste mitte pealekaebamise eest töövälisel ajal.
Aga mille eest need vaktsineerimisest keeldunud piirivalve/politsei töötajad vallandati? Allumatus? Mäletan justkui, et toona räägiti pidevalt "moraalsest kohustusest" ennast vaktsineerida.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

"Eks oleneb muidugi mis valdkonnas ta töötas. Osades suurfirmadel on ka täitsa moraalne kompass olemas ja nad ei taha sellist avalikult probleeme tekitavat töötajat oma firma nimistusse."

Kujutad ette kui probleemne, kasvatab tütreid ja kui neil on häda, viib neid tualetti.
Ta oleks siis pidanud neid meeste tualetti pissuaari juurde viima?
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Mitte üheski kanalis ei kajastu.
kolja
Postitusi: 339
Liitunud: 21 Nov 2024 19:25
Kontakt:

Postitus Postitas kolja »

Guest kirjutas: 20 Juun 2026 04:36 "Eks oleneb muidugi mis valdkonnas ta töötas. Osades suurfirmadel on ka täitsa moraalne kompass olemas ja nad ei taha sellist avalikult probleeme tekitavat töötajat oma firma nimistusse."

Kujutad ette kui probleemne, kasvatab tütreid ja kui neil on häda, viib neid tualetti.
Ta oleks siis pidanud neid meeste tualetti pissuaari juurde viima?
Sul on järg sassi läinud. Mitte tüdrukute isa, vaid see karen, kes talle politsei kutsus, jäi töökohast ilma. Lisaks veel trahv valeväljakutse eest.
kolja
Postitusi: 339
Liitunud: 21 Nov 2024 19:25
Kontakt:

Postitus Postitas kolja »

Mupsik kirjutas: 18 Juun 2026 22:37 Nüüd terve nädal igas kanalis kajastab seda. Minu arvates tegi isa õieti, et viis oma kaks tütart naiste wc-sse.
Täiesti ajuvaba, et talle selle pärast politsei kutsuti.
Kuhu siis nad minema oleks pidanud? Kui puudub sooneutraalne wc?
Minu meelest polnud see mitte Ameerikas, vaid UK-s.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Guest kirjutas: 20 Juun 2026 15:18 Mitte üheski kanalis ei kajastu.
Sest see on sotsmeedia " uudis". Lugu mis levinud.
Teema käitumisest ja suhtumisest, mitte mingi eriti oluline sündmus.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Google [Bot], Semrush [Bot] ja 2 külalist