Milliseid influencereid Te jälgite?

käsitöö, kunst, raamatud jm
Vasta
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Guest kirjutas: 02 Veebr 2026 20:42
Külaline kirjutas: 02 Veebr 2026 20:13
Guest kirjutas: 02 Veebr 2026 08:59

Luukere
Mis keeles?
Inglise keeles
Aga, miks te eesti keeles ei kirjuta?
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Jane näeb väga hea välja. Kas ta käis lõpuks maoopil ära või ozempic?
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Iga naine pidi olema ju kena igas kehas. :D Miks siis ikkagi vaja kõhnem välja näha, kui rõhutas pidevat body positivityt ja et paksud naised on ka kenad? :D
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas: 11 Mär 2026 18:11 Iga naine pidi olema ju kena igas kehas. :D Miks siis ikkagi vaja kõhnem välja näha, kui rõhutas pidevat body positivityt ja et paksud naised on ka kenad? :D
Eks ikka juba ka muu tervise pärast.
Aga ma arvan, et need, kes seda rõhutavad , ihtsalt valetavad endale, kuna muu meetod, kui vaid meditsiiniline(opp, ravimid) ei toimi. Siis ongilihtsam öelda, et oi jah ma olen rahul.
Võib-olla on see seotud ka sellega, mis ta oma väärkohtlemisega südamelt ära sai. Nüüd vb siis tunnebki, et tahaks uut algust. Vaimse tervise asjad on karmid.

Ma lihtsalt siiralt tundsin huvi, sest tasulist blogi ma ei loe aga hea näeb ta välja küll ja ma isegi hetkel -9kg ja kõnetab see teema. Mäletan, et maoopi teemat ta kunagi mainis.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Guest kirjutas: 11 Mär 2026 18:46
Külaline kirjutas: 11 Mär 2026 18:11 Iga naine pidi olema ju kena igas kehas. :D Miks siis ikkagi vaja kõhnem välja näha, kui rõhutas pidevat body positivityt ja et paksud naised on ka kenad? :D
Eks ikka juba ka muu tervise pärast.
Aga ma arvan, et need, kes seda rõhutavad , ihtsalt valetavad endale, kuna muu meetod, kui vaid meditsiiniline(opp, ravimid) ei toimi. Siis ongilihtsam öelda, et oi jah ma olen rahul.
Võib-olla on see seotud ka sellega, mis ta oma väärkohtlemisega südamelt ära sai. Nüüd vb siis tunnebki, et tahaks uut algust. Vaimse tervise asjad on karmid.

Ma lihtsalt siiralt tundsin huvi, sest tasulist blogi ma ei loe aga hea näeb ta välja küll ja ma isegi hetkel -9kg ja kõnetab see teema. Mäletan, et maoopi teemat ta kunagi mainis.
Just! https://digiajakirjad.postimees.ee/8428 ... inimvareks

Nii kaua on kõik kehapositiivsed, kuniks suudavad isa kaalu alandada. "Selliste kaalulangetusravimite tulekuga hakkasid Hollywoodis kehad kahanema ja varem kehapositiivsuse sõnumit endas kandnud staarid, nagu Kelly Clarkson, Rebel Wilson, Oprah, Amy Schumer ja Meghan Trainor on kõik hääletanud kõhnema figuuri poolt."
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas: 12 Mär 2026 14:12Nii kaua on kõik kehapositiivsed, kuniks suudavad isa kaalu alandada. "Selliste kaalulangetusravimite tulekuga hakkasid Hollywoodis kehad kahanema ja varem kehapositiivsuse sõnumit endas kandnud staarid, nagu Kelly Clarkson, Rebel Wilson, Oprah, Amy Schumer ja Meghan Trainor on kõik hääletanud kõhnema figuuri poolt."
Alandagu enda kaalu, jätku isa rahule!
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Arvata on, et kõik need body positivity naised tahavad tegelt saledad olla. See jutt "ma olen endaga rahul just sellisena nagu ma olen" on üks suur enesepettus ja oma laiskuse õigustamine.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Kas Marimelli Meelis ei pidanud mitte välismaale kuskile minema? Ikka Eestis?
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Guest kirjutas: 13 Mär 2026 21:36 Kas Marimelli Meelis ei pidanud mitte välismaale kuskile minema? Ikka Eestis?
Sellist mõistet tead nagu "turundustrikk"?
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas: 11 Mär 2026 07:10 Jane näeb väga hea välja. Kas ta käis lõpuks maoopil ära või ozempic?
Kirjutab ju, et Ozempicut teeb.
Aga see kehapositiivsus ongi üks suurim enesepettus, pole keegi oma lodetavate pekkidega rahul, isegi kui teha sada videot päevas selle kohta.
Teine asi on, mis mind alati muigama ajab, et kõik need paksud infrapunamattide ja kuppude jms promojad, on endiselt sama lodevad ja paksud kui varem.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Ei ole kõiki kommentaare läbi lugenud, võibolla on siin juba kiidetud, aga ma tunnen suurt austust ja imetlust "puhtapime" suhtes. Milline oskus kirjutada, enese üle naerda ja nutta, milline elujaatus. Müts maha Kai ees!
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Pole kaua Eesti loetumat pereblogi lugenud.
Kas nad kolivad Ameerika asemel Saaremaale või on Ameerika laualt maas?
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Vahel vaatan selle tädi tegemisi:
gulnaz_gadzhigurbanova.

Huvitav kontrast normaalsele Euroopa elule.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

https://kroonika.delfi.ee/artikkel/1205 ... kohtu-ette
Nüüd saavad selle poisikese ka oma mokalaatadele kaasa võtta, maakleril vast ka jutt jookseb :lol:
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Vaatan just seda Bentley- prouat ja imestan, et no ei suuda see inimene ennast tagasi hoida. Sellel kõige kriitilisemal ajal ta kustutas päris palju pilte oma instast ära. Ju hakkas endal ka piinlik kogu seda luksust eksponeerida. Nüüd on jälle kõik endine- vaadake meie kalleid autosid, roosikimpe ja säravaid naeratusi. Kõik see pakitakse mugavalt "olen nii tänulik elule ja inimestele mu ümber" kuube. Halb, väga halb on kõike seda uhkustamist vaadata.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Vaatan just seda Bentley- prouat-kes see on? AI ei suuda seda kõrgkultuuri tuvastada.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas: 15 Juun 2026 21:18 Vaatan just seda Bentley- prouat ja imestan, et no ei suuda see inimene ennast tagasi hoida. Sellel kõige kriitilisemal ajal ta kustutas päris palju pilte oma instast ära. Ju hakkas endal ka piinlik kogu seda luksust eksponeerida. Nüüd on jälle kõik endine- vaadake meie kalleid autosid, roosikimpe ja säravaid naeratusi. Kõik see pakitakse mugavalt "olen nii tänulik elule ja inimestele mu ümber" kuube. Halb, väga halb on kõike seda uhkustamist vaadata.
Minu küsimus on, miks see sind küll häirib? Las inimene näitab oma elu. Raivo Hein näitab ka.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas: 15 Juun 2026 21:56 Minu küsimus on, miks see sind küll häirib? Las inimene näitab oma elu. Raivo Hein näitab ka.
Seda muidugi. Ma ei jälgi teda, aga annetuste kogumisega seoses vahel viskasin pilgu peale, et vaadata, kuidas lapsel läheb. Enam ei vaata.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Minu küsimus on, miks see sind küll häirib? Las inimene näitab oma elu. Raivo Hein näitab ka.
Mind igatahes häirib, sest inimene küsis raha, et ta last aidataks. Väga nõme, kui võõrad inimesed teevad lapse heaks ohverdusi, mida inimene ise ei tee. Kui öeldi, et ta mees on firmadest võtnud välja miljoneid, siis tundus niigi ebaõiglane, et äkki panustaks ise oma raha lapsesse, mitte ei küsiks seda kordades vaesemate inimeste käest. Lisaks häirib, et sama haigusega lapsi on Eestis palju ja nad elavad väga halvasti. Osadel pole abivahendeidki, rääkimata mingist kallist ravivõimalusest. Sellel perekonnal on võimalused last eksperimentaalselt ravida endalgi olemas, paljudel sama haigusega laste vanematel pole midagi, et igapäevaelugi normaalselt elada. Ja sellise pere toetuseks antakse viimanegi Lastefondi raha ära. See tundub väga ebaõiglane.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas: 16 Juun 2026 15:37 Lisaks häirib, et sama haigusega lapsi on Eestis palju ja nad elavad väga halvasti. Osadel pole abivahendeidki, rääkimata mingist kallist ravivõimalusest. Sellel perekonnal on võimalused last eksperimentaalselt ravida endalgi olemas, paljudel sama haigusega laste vanematel pole midagi, et igapäevaelugi normaalselt elada. Ja sellise pere toetuseks antakse viimanegi Lastefondi raha ära. See tundub väga ebaõiglane.
Täpselt samad mõtted. Kogu see lugu nägi ikka väga halb välja.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline