Teie arvamus miks see foorum ei võta vedu üles

vana hea klassika
Vasta
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas: 18 Juun 2026 19:32Huvitav, mina näen rohkem.

"Kasutajad foorumit lugemas: Google [Bot], kana, Kirile, roosaroos, SeaTongue ja 10 külalist"
Jaa, lugejaid on siin alati pea igas teemas tuhandeid :o
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas: 18 Juun 2026 15:48
Tapper kirjutas: 18 Juun 2026 14:29 Siinsesse foorumisse tundub, et see tüüp veel seniajani jõudnud pole. Siinse foorumi peamine väljasuretaja on hoopis keegi (vähemalt) keskealine mutt, kes (küll mitte igas teemas, aga mitmetes) varem või hiljem kukub oma varaga eputama ja teisi vaesteks ja kadedateks tembeldama. Loodetavasti ei vii see tädike foorumi väljasuretamiseni.
see siit ja Õhtulehest koos tütrega kadunud.
Kas sina oled üks nendest, kes nende kohta Õhtulehes rõvedaid kommentaare kirjutavad? Tundud selline kiusajaloomuga olevat. Täna võeti see storydes teemaks.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas: 14 Juun 2026 23:20Ei ole märganud, et Ai tsiteerimine teemasid lõpetaks. Küll hävitab diskussiooni selline tänitamine, mida sina paistad hästi valdavat.
Külaline kirjutas: 15 Juun 2026 15:10See tänitaja suretas perekooli välja ja teeb siin sama.
Ma väga tänan. Ma ei kujutanud ettegi, et mu paar korda nädalas mõnes üksikus teemas tehtud üksikud postitused olid nii mõjuvõimsad, et tänu neile terve perekooli foorumi kinni pandi. Eks ma jätka siin samas vaimus ja alustuseks panin enda postitusele rohelise pöidla.

Kas keegi tõsimeeli viitsiks teha endale mitmeid kontosid, et iseendaga vaielda? AI'ga oleks ju lihtsam vestlust pidada.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Eesti on lihtsalt liiga väikse elanikkonnaga riik. Kõikjal on liiga vähe inimesi. Kui mingi aeg mingi vaimustus tekib ja sinna kogunetakse, siis seal võib ajuti rohkem inimesi olla, aga tasapisi liigutakse jälle mujale. Ehk siis eestikeelset rahvast on vähe ja järjest vähemaks jääb. Parem oleks olnud sündida leedulasena, ikkagi 3 korda rohkem minuga sama emakeelega inimesi. Või vähemalt lätlasenagi, 2x rohkem.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Guest kirjutas: 18 Juun 2026 15:48
Tapper kirjutas: 18 Juun 2026 14:29 Siinsesse foorumisse tundub, et see tüüp veel seniajani jõudnud pole. Siinse foorumi peamine väljasuretaja on hoopis keegi (vähemalt) keskealine mutt, kes (küll mitte igas teemas, aga mitmetes) varem või hiljem kukub oma varaga eputama ja teisi vaesteks ja kadedateks tembeldama. Loodetavasti ei vii see tädike foorumi väljasuretamiseni.
see siit ja Õhtulehest koos tütrega kadunud.
Nii ta on.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Guest kirjutas: 18 Juun 2026 19:58
Külaline kirjutas: 18 Juun 2026 19:44Meie, vanad ja normaalselt kasutavad seda ju tegema ei peaks. See oli mõeldud trollide ohjeldamiseks, sest see on neile nii lihtne praegu.
Oh, ma olen siin juba aastaid, aga mõni karjub ikka mu postituse peale "revolver". :-) Aga vot ei ohjelda see mind kuidagi.
Ju sa siis mõtled ja suhtled inimestega sama nõmedalt kui tema. Et sind revolvriks peetakse sulle au ei tee. Ma mõtleksin sinu asemel üsna tõsiselt järele, mida sa valesti teed.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Guest kirjutas: 19 Juun 2026 17:06 Parem oleks olnud sündida leedulasena, ikkagi 3 korda rohkem minuga sama emakeelega inimesi. Või vähemalt lätlasenagi, 2x rohkem.
Läti emakeelega inimesi on vaid 1,4 x rohkem ja leedu emakeelega 2,9 x rohkem kui eesti keelt emakeelena kõnelejaid. Mõttekas olnuks siis juba sündina kas soomlasena (4,9 x rohkem kui eestlasi) või rootslasena (9,1 x rohkem kui eestlasi).
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas: 19 Juun 2026 18:21Ju sa siis mõtled ja suhtled inimestega sama nõmedalt kui tema. Et sind revolvriks peetakse sulle au ei tee. Ma mõtleksin sinu asemel üsna tõsiselt järele, mida sa valesti teed.
Jah, kohe tuleks rovvade juurde kooli, kui saaks.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas: 19 Juun 2026 18:11
Guest kirjutas: 18 Juun 2026 15:48
Tapper kirjutas: 18 Juun 2026 14:29 Siinsesse foorumisse tundub, et see tüüp veel seniajani jõudnud pole. Siinse foorumi peamine väljasuretaja on hoopis keegi (vähemalt) keskealine mutt, kes (küll mitte igas teemas, aga mitmetes) varem või hiljem kukub oma varaga eputama ja teisi vaesteks ja kadedateks tembeldama. Loodetavasti ei vii see tädike foorumi väljasuretamiseni.
see siit ja Õhtulehest koos tütrega kadunud.
Nii ta on.
Te olete mingid imelikud? Teine hooaeg sai läbi, kolmas tulemas, väike vahe.
Kuule, räägi, kuidas on elada sellist elu, et oled jõhkralt kade ja vastik? Räägi seda inimestele, nii põnev. Selliseid ei tunne ja ei tea. Kas sa nagu väiksest peast kadestad teisi?
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Hakkab pihta jälle see kadeduse jutt. Kes siin arvas, et proua ei ole enam siin? Näe, on ikka!
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas: 20 Juun 2026 00:22 Hakkab pihta jälle see kadeduse jutt. Kes siin arvas, et proua ei ole enam siin? Näe, on ikka!
Siin on mingi hull jaa, kes räägib kadedusest ja vaesusest, aga see pole see rikas naine.
Tõutäkk
Teerajaja
Postitusi: 771
Liitunud: 31 Mai 2024 06:22
Kontakt:

Postitus Postitas Tõutäkk »

Minu arvates on see foorum juba päris hea kasutusintensiivsusega.
Kui juba mingi 100 teemat päevas tekiks kusagile alafoorumisse, siis oleks keeruline ülevaadet omada.
Härra Zelensky teie käsk on täidetud, Kreml on vabastatud.
Härra komandör, ma ütlesin Krimm, Krimm tuleb vabastada.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Tõutäkk kirjutas: 20 Juun 2026 06:30 Minu arvates on see foorum juba päris hea kasutusintensiivsusega.
Kui juba mingi 100 teemat päevas tekiks kusagile alafoorumisse, siis oleks keeruline ülevaadet omada.
Nojaa, aga siia ei teki ju mitte ühtegi! Mõni vastus ehk tekib juurde mõnele aastavanusele teemale.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Tõutäkk kirjutas: 20 Juun 2026 06:30 Minu arvates on see foorum juba päris hea kasutusintensiivsusega.
Kui juba mingi 100 teemat päevas tekiks kusagile alafoorumisse, siis oleks keeruline ülevaadet omada.
Ma olen sama meelt. Mõned alarubriigid on ehk vähem külastatavad, aga elu siin ikkagi toimub ja see on tore.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Guest kirjutas: 20 Juun 2026 12:34
Tõutäkk kirjutas: 20 Juun 2026 06:30 Minu arvates on see foorum juba päris hea kasutusintensiivsusega.
Kui juba mingi 100 teemat päevas tekiks kusagile alafoorumisse, siis oleks keeruline ülevaadet omada.
Ma olen sama meelt. Mõned alarubriigid on ehk vähem külastatavad, aga elu siin ikkagi toimub ja see on tore.
Mina ka ei mõista seda vingu, justkui oleks siin ainult 5 inimest. Kindlasti ei ole ju nii vähe ja tõesti, mingi metsik tempo oleks ka väsitav. See on just paras, et aeg-ajalt mõni teema lisandub ja foorumi külastamine jääb siiski kõrvaltegevuseks.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Kes küll neid surnud teemasid kommib ;)
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas: 20 Juun 2026 16:33 Kes küll neid surnud teemasid kommib ;)
Tavaliselt keegi uus.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas: 20 Juun 2026 21:54
Külaline kirjutas: 20 Juun 2026 16:33 Kes küll neid surnud teemasid kommib ;)
Tavaliselt keegi uus.
Ja las kommib siis. Miks peab sama teema kohta alati uue teema tegema, mis kedagi huvitab.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Guest kirjutas: 19 Juun 2026 18:55
Külaline kirjutas: 19 Juun 2026 18:21Ju sa siis mõtled ja suhtled inimestega sama nõmedalt kui tema. Et sind revolvriks peetakse sulle au ei tee. Ma mõtleksin sinu asemel üsna tõsiselt järele, mida sa valesti teed.
Jah, kohe tuleks rovvade juurde kooli, kui saaks.
Kui su ema ei suutnud sulle normaalset suhtlemist õpetada, siis vaevalt, et see kellegi juurde kooli tulemine täiskasvanud inimest enam parandab.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Tänase päeva statistika:

"Statistika
Postitusi kokku 154727 • Teemasid kokku 3874 • Liikmeid kokku 524 • Meie uusim liige on Revolver"
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Bing [Bot], roosaroos ja 6 külalist