Ma tõin oma argumendid. Ja vastasin sulle sinu oma sõnadega.Guest kirjutas: ↑06 Mai 2026 16:20Miks ründad isiklikult? Kui sul on sisuline argument, siis esita. Ära mine isiklikuksKülaline kirjutas: ↑06 Mai 2026 16:19Ära siis emotsioonitse ega mossita. Kui sa midagi väidad, siis tee seda koos faktidega, mitte ära vaidle lihtsalt vaidlemise pärast.Guest kirjutas: ↑06 Mai 2026 16:16
Emotsioonitsemine ongi isiklik rünnak, see on nagu mossitamine. Ma koguaeg vastu argumenteerin, aga tehisaru hallukad teevad su vastused eluvõõrasteks.
Tööturu olukord
-
Külaline
-
Külaline
Miks ründad nüüd isiklikult?
-
Külaline
Kes sind ründab? Ja millega?
-
Külaline
Miks?
-
Külaline
60 aastaselt enam edasi õppima ju ei lähe.Külaline kirjutas: ↑28 Apr 2026 11:53
[/quote]
Miks?
[/quote]
Sest värsket koolilõpetajat vanuses 60+ ei võta tööle mitte keegi. Kui kandideerijate hulgas ka nooremaid on, siis ei võeta sinnagi, kus tal juba pikaajalised kogemused on.
-
Külaline
Miks?
[/quote]
Sest värsket koolilõpetajat vanuses 60+ ei võta tööle mitte keegi. Kui kandideerijate hulgas ka nooremaid on, siis ei võeta sinnagi, kus tal juba pikaajalised kogemused on.
[/quote]
Pole tõsi. Osadel ametikohtadel, näiteks meditsiisis ja hoolduses pole vanus mingi probleem.
-
Külaline
Noh, on ikka! 60- aastane nüüd küll pole võimeline enam arstiks õppima ning ükski täie aruga patsient ei läheks 65-aastase värskelt arstiks õppinu vastuvõtule. Ja hooldajate öistele valvetelegi ei pea ta tervis enam vastu, kui varem neid teinud pole.Guest kirjutas: ↑20 Juun 2026 12:42
Pole tõsi. Osadel ametikohtadel, näiteks meditsiisis ja hoolduses pole vanus mingi probleem.
-
Külaline
Seda 60- aastast ei võetaks kooli enam vastugi! Milleks kulutada ressurssi inimese peale, kes peale lõpetamist varsti pensionile jääb, kui nooremaid õppida tahtjaid, kes veel aastakümneid töötaksid, on küll ja küll.Guest kirjutas: ↑20 Juun 2026 13:41
Noh, on ikka! 60- aastane nüüd küll pole võimeline enam arstiks õppima ning ükski täie aruga patsient ei läheks 65-aastase värskelt arstiks õppinu vastuvõtule. Ja hooldajate öistele valvetelegi ei pea ta tervis enam vastu, kui varem neid teinud pole.
-
Külaline
Tuttav õppis 50 aastaselt hooldajaks. Nüüd töötab ja rabab 24h vahetusi ja saab 2600 neto.
-
Külaline
Kuskohas hooldajad 2600 neto saavad?!Guest kirjutas: ↑20 Juun 2026 17:58 Tuttav õppis 50 aastaselt hooldajaks. Nüüd töötab ja rabab 24h vahetusi ja saab 2600 neto.
-
Külaline
See on võimalik vaid anonüümses foorumis, kus igaüks luuletab, mis pähe tuleb. Hooldaja neto on 900-1500, aga siin ühe jutu järgi teenib pensionieelik sama töö eest 2600 kätte. Ulme.
-
Külaline
Soomes ehk on tõesti selline palk.
-
Külaline
Kui teed oma firma ja hooldad vanureid kodudes, siis saab ehk küll 2600.
-
Külaline
Jaa, aga eriti palju neid pole, kes suudavad maksta sellist tasu. Palkasin oma vanurile firma. Maksan 60 eurot tunnist ja see töötaja pigem nagu tegeleb lobisemisega. Peseb vanurit kaks tundi. Pidi ka koristama, aga seda pole teinud. Ma varsti rohkem ei võta teda.Külaline kirjutas: ↑20 Juun 2026 21:41 Kui teed oma firma ja hooldad vanureid kodudes, siis saab ehk küll 2600.
-
Külaline
miks? ilmselt teeb kaks kohta. lihtne ju.
-
Külaline
Miks?
[/quote]
Sest värsket koolilõpetajat vanuses 60+ ei võta tööle mitte keegi. Kui kandideerijate hulgas ka nooremaid on, siis ei võeta sinnagi, kus tal juba pikaajalised kogemused on.
[/quote]
mis juttu sa ajad? matemaatikaõpetaja võib 102 ka olla
-
Külaline
Kui on valida 35-aastase ja 65-aastase matemaatikaõpetaja vahel, siis ilmselgelt valitakse 35-aastane ja õigesti tehakse ka.
-
Külaline
See 900-1500 on täiskohaga töö eest, selle kõrvalt ei jää aega ega pole jaksu veel teist täiskohta lisaks teha. Eriti veel 50+ inimesel! Hea kui selle ühe koha koormuse vastu peab.
-
Külaline
Siin on nüüd see suur KUI. Matamaatikaõpetajaid paraku jalaga segada pole.
-
Külaline
Suurel osal praegustel matemaatika õpetajatel pole vastavat kvalifikatsiooni. Kui kvalifikatsioon on, peab eelistama seda inimest, vahet pole, kui vana ta on. Minu lapsel oli 80 aastane matemaatika õpetaja, väga hea õpetaja oli.Külaline kirjutas: ↑21 Juun 2026 10:05Siin on nüüd see suur KUI. Matamaatikaõpetajaid paraku jalaga segada pole.
Kes on foorumil
Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline