Ei, selles teemas käsitletud lugu toimus USA-s.
https://www.youtube.com/watch?v=8V2bIuWSprY
https://www.youtube.com/watch?v=RIeBgvI88Jw
Ei, selles teemas käsitletud lugu toimus USA-s.
Nägin ka seda. Ameerika värk, kuhu ta siis oma tütretega pidanuks minema. Selliseid ebakõlasid on terve elu meil.
Kui vets on parasjagu inimtühi ja on selline kellaaeg, et pole väga karta, et rahvast vooriks ning pojad juba nii suured, et võiks tasapisi hakata ise meeste vetsus käima (nii 6-7), siis mina läheks küll meeste vetsu.Külaline kirjutas: ↑20 Juun 2026 21:58 Meil Eestis lähevad naised poistega alati naiste vetsu, ei lähe meeste omasse. Ju siis isa läheb ka tütardega meeste vetsu.
Mina teen seda pidevalt ja mind isegi ei huvita, mida teised minust arvavad. Kui invatualett on tühi ja kedagi kärjekorras ei seisa, siis kasutan seda ka.
Eks see sõltub ka olukorrast, kohalikust kultuurist ja ka avaliku WC asukohast. Umbes 10 a tagasi pidin Pariisis rongijaamas oma 6-aastase pojaga WC-sse minema, suunas sealne korrapidaja-proua mind ilma igasuguste küsimusteta koos pojaga naiste poolele (olen naine) ja rõhutas, et ma mingil juhul ei laseks lapsel üksi meeste WC-sse minna. Arvestades sealset kontingenti, mul küsimusi ei tekkinud.Guest kirjutas: ↑21 Juun 2026 10:08Kui vets on parasjagu inimtühi ja on selline kellaaeg, et pole väga karta, et rahvast vooriks ning pojad juba nii suured, et võiks tasapisi hakata ise meeste vetsus käima (nii 6-7), siis mina läheks küll meeste vetsu.Külaline kirjutas: ↑20 Juun 2026 21:58 Meil Eestis lähevad naised poistega alati naiste vetsu, ei lähe meeste omasse. Ju siis isa läheb ka tütardega meeste vetsu.
Jah, mul on ka nii juhtunud. Ei ole küll esimene valik, aga kui muud variandid jäävad liiga pika järjekorra taha ja häda nõuab kiiremat kordaajamist, siis tuleb leidlik olla. Väljaspool Euroopat muidugi katsetada ei tahaks. InvaWC-d kasutades on siiski väike ärevus, et ehk on satub keegi seda vajama, kui mina seal sees olen - seni on õnneks läinud ja sihtgrupp minu pärast kannatama pole pidanud.Guest kirjutas: ↑21 Juun 2026 15:57Mina teen seda pidevalt ja mind isegi ei huvita, mida teised minust arvavad. Kui invatualett on tühi ja kedagi kärjekorras ei seisa, siis kasutan seda ka.
No see 2-3 minutit ei mängi ka ühegi invaliidi jaoks rolli. Olen oma lapselapsega palju reisinud ja alati suunan ta invavetsu, kui võimalik. No see on enamasti ka ema ja lapse ruum. Igatahes palju puhtam kui meeste vets.Külaline kirjutas: ↑21 Juun 2026 20:32InvaWC-d kasutades on siiski väike ärevus, et ehk on satub keegi seda vajama, kui mina seal sees olen - seni on õnneks läinud ja sihtgrupp minu pärast kannatama pole pidanud.
See käitumine on nõme. Invaliididel on elu niigi raske ja siis terve inimene võtab sellegi võimaluse.Külaline kirjutas: ↑21 Juun 2026 20:50No see 2-3 minutit ei mängi ka ühegi invaliidi jaoks rolli. Olen oma lapselapsega palju reisinud ja alati suunan ta invavetsu, kui võimalik. No see on enamasti ka ema ja lapse ruum. Igatahes palju puhtam kui meeste vets.Külaline kirjutas: ↑21 Juun 2026 20:32InvaWC-d kasutades on siiski väike ärevus, et ehk on satub keegi seda vajama, kui mina seal sees olen - seni on õnneks läinud ja sihtgrupp minu pärast kannatama pole pidanud.
Ja pole eluski ühegi taga kedagi ootamas kohanud.
Aga siin on ju selgelt öeldud, et invavetsu kasutatakse AINULT siis, kui sihtgruppi läheduses pole.Külaline kirjutas: ↑21 Juun 2026 20:57See käitumine on nõme. Invaliididel on elu niigi raske ja siis terve inimene võtab sellegi võimaluse.Külaline kirjutas: ↑21 Juun 2026 20:50No see 2-3 minutit ei mängi ka ühegi invaliidi jaoks rolli. Olen oma lapselapsega palju reisinud ja alati suunan ta invavetsu, kui võimalik. No see on enamasti ka ema ja lapse ruum. Igatahes palju puhtam kui meeste vets.Külaline kirjutas: ↑21 Juun 2026 20:32InvaWC-d kasutades on siiski väike ärevus, et ehk on satub keegi seda vajama, kui mina seal sees olen - seni on õnneks läinud ja sihtgrupp minu pärast kannatama pole pidanud.
Ja pole eluski ühegi taga kedagi ootamas kohanud.
See on enamasti ema ja lapse ruum samuti. Mõni ema käib seal last imetamas, pesemas ja mähkimas. Täie õigusega. Mis võtab ikka palju rohkem aega kui kiire pissilkäik.Külaline kirjutas: ↑21 Juun 2026 20:57See käitumine on nõme. Invaliididel on elu niigi raske ja siis terve inimene võtab sellegi võimaluse.
Vaatad ja näed ju enne kui vetsu lähed.Külaline kirjutas: ↑21 Juun 2026 22:03 Kuidas sa seda sihtgruppi siis näed kui ise oled juba invavetsus?
Näed enne sisenemist ja pärast väljumist.Külaline kirjutas: ↑21 Juun 2026 22:03 Kuidas sa seda sihtgruppi siis näed kui ise oled juba invavetsus?
Vetsus imetad last...Külaline kirjutas: ↑21 Juun 2026 22:08See on enamasti ema ja lapse ruum samuti. Mõni ema käib seal last imetamas, pesemas ja mähkimas. Täie õigusega. Mis võtab ikka palju rohkem aega kui kiire pissilkäik.Külaline kirjutas: ↑21 Juun 2026 20:57See käitumine on nõme. Invaliididel on elu niigi raske ja siis terve inimene võtab sellegi võimaluse.
Ja nagu kirjutasin, pole ma mitte kunagi kohanud ühtki inimest (ei lapsega vanemat ega invaliidi) ukse taga ootamas, kui olen ise või on mu lapselaps sellest vetsust väljunud.
Kasutasime viimati suvalises Läti tanklas kell 2 öösel. Polnud ei invaliide ega mähkimist vajavaid lapsi.
Nii mitmeski suuremas muuseumis juhatab sealne töötaja ise ka invavetsu kasutama, kui järjekord on mujale suur.
Kasutajad foorumit lugemas: Bing [Bot] ja 2 külalist